کد خبر: 65007تاریخ انتشار : 16:29:16 - دوشنبه 19 ژوئن 2017

روابط عمومی آستان مقدس امامزاده میرزاوگلزارشهدای فومن در بیانیه ای تصریح کرد:

تشکر از حضور پر شور مردم در شب های قدر و همنشینی با شهدا

مصطفی کوچکی مسئول روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن در بیانیه ای از حضور پر شور مردم در شب های قدر و همنشینی با شهدا تشکر کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ مصطفی کوچکی مسئول روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن در بیانیه ای از حضور پر شور مردم در شب های قدر و همنشینی با شهدا تشکر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با عرض سلام و عرض تسلیت به مناسبت شهادت اولین امام شیعیان حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) و قبولی طاعات و عبادات یکایک مسلمین در ماه مبارک رمضان، امید است اعمال مخلصانه شما خوبان مورد قبول درگاه احدیت واقع افتد.
خدای منان را شاکریم که توفیق خادمی شما مردم شریف و ولایی را به ما ارزانی داشت و رزق معنوی ما در این ماه پر برکت قرار داد.
مراسمات ویژه لیالی قدر با همت و پشتیبانی و همکاری برادرانه خادمین (خواهر وبرادر) در آستان مقدس امامزاده میرزا وگلزارشهدای فومن به نحو شایسته برگزار گردید و ان شاءالله مورد رضایت مهمانان ارجمند نیز بوده باشد.
به حسب انجام وظیفه و به رسم ادب به جهت تلاش های مجدانه و خالصانه در برپایی مراسمات گلزارشهدای فومن از :
۱. خادمین
۲. امام جمعه محترم شهرستان فومن
۳.نماینده محترم شهرستان
۴.فرماندهی سپاه فومن
۵.فرماندهی نیروی انتظامی وهمکاران گرامیش
۶. پایگاه مقاومت بسیج شهدای آستان مقدس
۷.مجمع قاریان وحافظان قران کریم شهرستان

صمیمانه و خاضعانه تقدیر و تشکر می نمایم و از ذوات مقدسه اهل بیت علیهم السلام طول عمر با عزت همراه با خدمت به خاندان آل الله را برایتان مسئلت دارم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

مصطفی کوچکی
خادم آستان مقدس امامزاده میرزاوگلزارشهدای فومن
۲۸ خرداد ۱۳۹۶
۲۳رمضان ۱۴۳۸