کد خبر: 64975تاریخ انتشار : 16:06:36 - دوشنبه 19 ژوئن 2017

نماینده مردم فومن و شفت:

فراهم کردن زیرساختها، لازمه رشد گردشگری گیلان است

حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت: رونق گردشگری را موجب رشد اقتصادی گیلان برشمرد و اظهار داشت: گردشگری از جمله صنایع پاکی است که هم اشتغال را به دنبال دارد و هم در ارتباط با آن آلودگی ایجاد نمی شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از 8 دی؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت: رونق گردشگری را موجب رشد اقتصادی گیلان برشمرد و اظهار داشت: گردشگری از جمله صنایع پاکی است که هم اشتغال را به دنبال دارد و هم در ارتباط با آن آلودگی ایجاد نمی شود.

وی با بیان اینکه گیلان وضعیت مطلوبی نسبت به پرداختن در حوزه گردشگری دارد، افزود: شهرستان های استان گیلان به جهت داشتن مناطق بکر طبیعی و تاریخی همیشه خواستگاه بازدیدکنندگان و گردشگران بوده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی وجود زیرساخت را از جمله اولویت های رونق گردشگری نام برد و گفت: رونق گردشگری در شهرستان های فومن و شفت نیازمند ایجاد زیرساختها و شرایط خاص گردشگر پذیر است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به تشریح وضعیت گردشگری در شهرستان شفت پرداخت و اظهار کرد: رونق گردشگری شهرستان شفت منوط و مشروط به بازگشایی جاده شفت به زنجان است.

این نماینده مجلس در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که شهرستان شفت از بن بست خارج نشود رونق گردشگری نخواهد داشت.

افتخاری ضمن تاکید بر معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی افزود: باید جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان شفت معرفی شوند و این شناسایی ابتدا” نیازمند ایجاد زیرساختها است.

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه باید جذب توریسم یک امر همگانی باشد، گفت: همه باید کمک کنند تا زیرساخت ها ایجاد شود و در جذب توریسم و صنعت گردشگری سهم داشته باشند.

  1. فومنی اصیل گفت:

    جناب نماینده محترم ضمن تشکر از فعالیت های زیرساختی کی به فعالیت روساختی روی میارید؟برادر عزیز لطفا به فکر جوانان بیکار این شهر باشید آیا برای افتتاح کارخانه ای که اشتغال ایجاد کند برنامه ای دارید؟