کد خبر: 64946تاریخ انتشار : 20:31:57 - یکشنبه 18 ژوئن 2017

رئیس موسسه اعتباری ثامن فومن؛

شایعات مبنی بر ورشکستی موسسه را با جدیت تکذیب می کنم

محمدرضا تشکری​ رئیس موسسه اعتباری ثامن فومن عصر امروز گفت: شایعات مبنی بر ورشکستی موسسه را با جدیت تکذیب می کنم.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمدرضا تشکری​ رئیس موسسه اعتباری ثامن فومن عصر امروز گفت: شایعات مبنی بر ورشکستی موسسه را با جدیت تکذیب می کنم.

محمد رضا تشکری مسبب اصلی نشر این شایعه را شبکه ماهواره ای اسراییلی دانست و اظهار داشت: اخیرا شایعه ای مبنی بر ورشکستگی این موسسه توسط دشمنان رهبر ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی دست به دست چرخیده است تا لطمه ای به نظام و ملت همیشه منسجم ایران وارد کنند.بنده این شایعات را ضمن محکوم کردن دشمن ، تکذیب کرده و به مشتریان و سپرده گذاران نوید می دهم که این موسسه با موسسه اعتباری کوثر ترکیب شده و تبدیل به بانک کوثر شده است.

وی افزود:در حال حاضر به دلیل گسترده کردن محیط این موسسه ، به مکان بزرگتری واقع در خیابان امام خمینی جنب بانک صادرات نقل مکان کرده ایم.

تشکری ادامه داد: امیدوارم سپرده گذاران با سعه صدر و صبر و تحمل چند روزه و نهراسیدن از تهدیدات دشمن و برگشتن به حالت آرامش با اندک صبری جهت رفع مشکلات نهایت همکاری را با موسسه مبذول دارند.

رئیس موسسه اعتباری ثامن فومن ضمن تشکر از همکاری در بوجود آوردن آرامش و بر آمدن رفع اتهامات و بی توجهی به افکار و توطئه دشمنان از مردم خواست طبق روال در آرامش بوده و به هیچ شایعه ای دامن نزنند و اذهان مردم را مشوش نکنند.

تشکری ادامه داد: سپرده ها در جای خود محفوظ است و بنده در حال حاضر جهت انتقال وجه به بانک صادرات هستم تا چند روز آینده پول تزریق می گردد و نگرانی بابت هیج سپرده ای وجود ندارد.

وی تاکید کرد: با توجه به نشر اکاذیب انتظارات مردم به جایی که رسیده که همه ی مبلغ سپرده را بطور یکجا از موسسه مطالبه می کنند و این امکان برای هیچ موسسه یا بانکی وجود ندارد که بتواند یکجا تمامی مطالبات را بپردازد حتی بانک مرکزی و…( این از قوانین بانک هاست).

رییس شعبه فومن تصریح کرد: اگر موسسه به مشکلی بر می خورد اکنون باید سیستم ها از کار می افتاد که در حال حاضر هیچ گونه مورد مشکوکی در سیستم ها پدید نیامده است و سر تاریخ مقرر سودها بهمراه ارسال پیامک برای سپرده گذاران واریز می گردد.

تشکری در پایان خاطرنشان کرد: بنده اعلام میکنم موسسه ثامن هیچ مشکلی ندارد و هم اکنون تبدیل به بانک شده است.

/خبرنگار: آسیه جمالی

  1. شهروندعادی گفت:

    امروزیکشنبه که ازجلوی شعبه فومن موسسه عبورمی کردم دیدم داخل شعبه مملوازافرادی بود که جهت برداشت به موسسه هجوم آورده بودندوحتی پیاده رو هم اشغال شده بود. سوء مدیریت وعدم اطلاع رسانی وشفافیت توسط بانک مرکزی ازجمله مهمترین عوامل بی اعتمادی مردم به موسسات مالی واعتباری کشور می باشد.

  2. شهروند فرهنگی گفت:

    وقتی مسئولین رده بالا اجرایی فقط در فکر مسایل حاشیه ای پیرامون خودشان هستند چی انتظاری می توان داشت که در فکر مسایل و مشکلات مالی و معنوی مردم باشند . مردم در انتخابات اشتباه کردند .

  3. شهروندعادی گفت:

    برادر من ! چه ربطی به انتخابات داره که شماوهمفکران تان دایم می خواهیدازآب انتخابات برای خود کره بگیریید!!؟ مگرموسسات مالی رادولت فعلی پایه گذاری کرده ؟؟ جالب است که بدانیدمرکز اصلی بیش از60_70درصد این موسسات درمشهدمقدس است وحتما”چون آقای ریسی درمشهدمسوولیت داره بایدجوابگوش باشه!!؟