کد خبر: 64876تاریخ انتشار : 10:29:31 - یکشنبه 18 ژوئن 2017

مسئول اجرائی مرکز نیکوکاری آیت الله بهجت(ره) مسجد بالامحله فومن؛

300 خانوار تحت حمایت این مرکز می باشند/ آماده دریافت کفارات روزه و زکات فطریه فومنی ها هستیم

سید هادی پرسا مسئول اجرائی مرکز نیکوکاری آیت الله بهجت(ره) مسجد بالامحله صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:حدود 300 خانوار تحت حمایت این مرکز می باشند که با کمک های مردم متدین شهر فومن حمایت مالی و کالائی از این عزیزان صورت می گیرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ سید هادی پرسا مسئول اجرائی مرکز نیکوکاری آیت الله بهجت(ره) مسجد بالامحله صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین علی (ع) دستگیر ایتام و نیازمندان، مرکز نیکوکاری آیت الله بهجت(ره) مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن از اسفند سال 1392 با مدیریت آیت الله قربانی حق امام جماعت مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن و مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره) با حضور آقایان حاج تقی ادبی، حاج مسعود مرات، حاج احمد رمضانی،‌ حاج مجید مرات، حاج علی شمشادی، حاج غضنفر علیپور و حاجیه خانم جوهری تجت نظارت کمیته امداد امام خمینی(ره) فعالیت های خود را در زمینه کمک به نیازمندان شهر آغاز کرده و همچنان به قوت خود باقی است.

مسئول اجرائی مرکز نیکوکاری آیت الله بهجت(ره) تصریح کرد: حدود 300 خانوار تحت حمایت  این مرکز می باشند که با کمک های مردم متدین شهر فومن حمایت مالی و کالائی از این عزیزان صورت می گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: لازم می دانم از این فرصت استفاده کنم و از اطبای محترم فومنی که به دعوت این مرکز لبیک گفته اند و در اکثر موارد به صورت رایگان و یا با تخفیف ویژه به این قشر آسیب پذیر خدمت می کنند تشکر و قدردانی کنم.

پرسا در پایان خاطر نشان کرد: همه همشهریان عزیز و خیر فومنی به جهت سهولت در پرداخت کمک به نیازمندان می توانند علاوه بر واریز وجه به شماره حساب این مرکز در بانک صادرات 0109171716008 ، از سامانه#7409*8877* در هر ساعتی از شبانه روز از طریق تلفن همراه به صورت آنی کمک های خود را به این مرکز ارائه دهند. همچنین لازم می دانم به اطلاع برسانم این مرکز آماده دریافت کفارات روزه و زکات فطریه فومنی ها می باشد و عزیزان می توانند برای ارتباط با مرکز از شماره 09119346316 استفاده نمایند.