کد خبر: 64848تاریخ انتشار : 2:30:43 - یکشنبه 18 ژوئن 2017

مراسم احیای فومنی ها در شب 23 رمضان به روایت تصویر

مردم ولایتمدار فومن در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که مصادف با شب قدر می باشد با حضور در مساجد، حسینیه ها، گلزار شهدا در سطح شهرستان فومن مراسم احیای این شب آسمانی را به جا آوردند.

به گزارش بهجت نیوز؛ مردم ولایتمدار فومن در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که مصادف با شب قدر می باشد با حضور در مساجد، حسینیه ها، گلزار شهدا در سطح شهرستان فومن مراسم احیای این شب آسمانی را به جا آوردند.

تصاویر این مراسمات به شرح ذیل می باشد.

مسجد پیامبر اعظم(ص) شهرک امام خمینی(ره)

مسجد ولی عصر (عج) بالامحله فومن

گلزار شهدای شنبه بازار

 

مسجد جامع گلخندان دهستان رودپیش

آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن

 

مسجدالحسین(ع)  دهستان لولمان


مسجد صاحب الزمان(عج) دهستان گشت

  1. شهروند فرهنگی گفت:

    طاعات و عبادات همه مومنین و مومنات قبول درگاه حق تعالی ولی مسئولین ما کجایند ؟ در هیچ مراسم مذهبی حضور ندارند ولی اگر سیاسی بود حضورشان گرم گرم می بود

  2. خدا را شاهد می گیرم اگرنبود این استغاثه و استعاذه و استنابه و استدعا های مردم در استان منور وپیشگاه مقدس ذات لا یزال الهی در لیالی قدر و مراسمات ویژه معنوی که مومنین و متقین در مساجد و تکایا برگزار کردندوان چنان روح بخش و پر فضیلت و عزت افرین بود ادمی از ادراک راستین ان عشق و اخلاص و توسل به قران و تمسک به اهل بیت و عصمت وطهارت متحیر و مبهوت مینمایدومیهن اسلامی مان این گونه ارامش و امنیت نداشت و مشکلات عدیده ای متوجه نظام و کشور می شد و البته به همین دلیل است که خدا ی مهربان و ارحم الراحمین همواره این مردم را مورد تفقد و دستگیری یداللهی اش قرار داده و انقلاب کبیر و مظلوم مان را از هرگونه افات مهلک و بلیات سماوی و ارضی حفظ نموده است .از خالق یکتا و یگانه داور بی همتا با تمامی وجود سپاس گزار و کمال امتنان را داریم که به ما لیاقت حضور در اینگونه محافل مخلصانه و مجالس صادقانه را می دهد. و عدم حضور مسیولین در این نوع مراسمات مذهبی و معنوی نمی تواند خللی بر اراده الهی ونشاط بخش و دل انگیز و روح افرین مومنین و متقین ایجاد نماید چرا این مردم تکیه گاهشان به خدا وپیامبر و قران (ثقل اکبر) ایمه طاهرین( ثقل اصغر) و ولایت امر و امامت امت (ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب) می باشد. ومیثاق جانانه و جاودانه وبیعت عاشقانه و عزتمندانه که با خلف اصلح امام تا مرحله نگین بی بدیل شهادت بسته اند هرگز ولی امر شان را تنها نخواهند گذاشت .

    • شهروند فرهنگی گفت:

      ممنون از مطالب پرمعنا و دلنشینتان ای کاش مردم فهیم و مذهبی برای هدایت مسئولین به راه صراط مستقیم هم دعا کنند شاید در آینده آنها اثر وافر مثبت داشته باشد وگر نه……