کد خبر: 64711تاریخ انتشار : 2:22:13 - جمعه 16 ژوئن 2017

مساجد فومن در شب 21 رمضان به روایت تصویر

مردم ولایت مدار شهرستان فومن در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با حضور در مساجد این شهرستان اعمال مخصوص این شب را به جا آوردند.

به گزارش بهجت نیوز؛ مردم ولایت مدار شهرستان فومن در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان با حضور در مساجد این شهرستان اعمال مخصوص این شب را به جا آوردند.

مسجد پیامبر اعظم(ص) شهرک امام خمینی(ره)

آستان مقدس امام زاده میرزا

مسجد جامع فومن

مسجد بالامحله فومن

گلزار شهدای شنبه بازار

  1. سالروز شهادت اول مظلوم عالم و ابر مرد اسمان ولایت و امامت وخلف برحق و جانشین اصلح پیامبر اعظم اسلام مولی الموحدین و امیر الکونین و ابوالمومنین حضرت علی ابن ابی طالب را بر عموم مسلمانان گیتی و جهان تشیع و سایر مردمان علی دوست ادیان الهی و احرار و ازاد اندیشان دنیا تسلیت و تعزیت عرض می نمایم . خدایا به برکت شب قدر المعظم و لیله القدرالمکرم و به حق فرق نازنین شکافته مولای متقیان و سرور مومنان و سید اهل ایمان حضرت علی علیه السلام همه مظلومان سراسر عالم را علی الخضوص مسلمانان بی پناه و محروم یمن و سوریه و عراق و فلسطین و بحرین و نیجریه و لبنان و …….. از چنگال نامروت دزخیمان و دندان تیز ددمنشان مصون و ایمن نگهدار وملت شریف و نجیب و امت خدا جوی و ولایتمدار ایران اسلامی را از گزند دشمنان و بد خواهان به سلامت بدار و این عزا داری ناقابل و سوگواری بی مقدار را در ماتم عظما و مصیبت جانفرسای علی علیه السلام را از ما مقبول به فرما امین یارب العالمین