کد خبر: 64664تاریخ انتشار : 16:19:14 - چهار شنبه 14 ژوئن 2017

در خانه شبانه روزي مژدهي؛

ضيافت افطار سفره مهربانی فرزندان خانه مهر و عاطفه برگزار گردید

ضيافت افطار سفره مهربانی فرزندان خانه مهر و عاطفه در خانه شبانه روزي مژدهي با حضور استاندار محترم گيلان، مدير كل محترم بهزيستي گيلان و جمعي از مديران كل استاني و جمعي از كودكان و نوجوانان پسرانه مژدهي و دخترانه شايگان ثابت برگزار گردید.

به گزارش بهجت نیوز؛‌ ضيافت افطار سفره مهربانی فرزندان خانه مهر و عاطفه در خانه شبانه روزي مژدهي با حضور استاندار محترم گيلان، مدير كل محترم بهزيستي گيلان و جمعي از مديران كل استاني و جمعي از كودكان و نوجوانان پسرانه مژدهي و دخترانه شايگان ثابت برگزار گردید.

در ضيافت افطاري خانه شبانه روزي مژدهي , استاندار محترم گيلان گفت: از زحمات مدير كل بهزيستي در ارائه خدمات به جمعيت هدف بهزيستي، بخصوص فرزندان خانه هاي شبانه روزي تقدير و تشكر مي نمايم.

استاندارگیلان در اولین شب از لیالی قدر و ضربت خوردن حضرت علی (ع) با حضور در پرورشگاه مژدهی رشت در فضایی صمیمی روزه ی خود را با کودکان بی سرپرست افطار کرد و گفت : در این شب های با فضیلت وظیفه ی انسانی ماست تا با حضور در جمع این عزیزان با گرمی آنان را در آغوش بگیریم و در رفع مشکلات آنان گامی برداریم.

همچنین از سوی ایشان دستور پرداخت کمک به مجموعه های آسایشگاه معلولین و سالمندان، پرورشگاه مژدهی و خانه شایگان ثابت و نیز هدیه به هریک از یتیمان و کودکان بی سرپرست وکارکنان پرورشگاه صادر شد.

استاندارگیلان در پرورشگاه مژدهی از مدیریت و کارکنان پرورشگاه که با علاقه، عشق و از صمیم قلب در حال خدمت به یتیمان و معلولان هستند قدردانی می کنم.

در پایان این مراسم با حضور دکتر نجفی نشست بررسی مسائل و مشکلات پرورشگاه مژدهی رشت برگزار شد و دکتر نجفی دستورات لازم را صادر کرد.

/سمیه جوان