کد خبر: 64659تاریخ انتشار : 16:11:36 - چهار شنبه 14 ژوئن 2017

ظهر امروز؛

جلسه هماهنگی ستاد نکوداشت سردار شهید مرآت برگزار شد

ظهر امروز جلسه هماهنگی ستاد نکوداشت سردار شهید مجید مرآت در سپاه ناحیه فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ ظهر امروز جلسه هماهنگی ستاد نکوداشت سردار شهید مجید مرآت در سپاه ناحیه فومن برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نماینده ولی فقیه سپاه فومن در این جلسه گفت: شهدا به ما نیازی ندارند و این ما هستیم که برای حفظ انقلاب خود به شهدا و هدایت شهدا نیاز داریم.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن با گلایه از عملکرد مسئولین شهرستان اظهار کرد: مسئولین شهرستان توجهی به ترویج یاد و نام شهدا ندارند و برای این منظور ما در هر جائی که نیاز باشد آماده ورود برای نقش آفرینی هستیم و امروز با نظر رهبر معظم انقلاب آتش به اختیاریم و در عرصه جنگ نرم به شهدا تمسک می حوئیم و شهدا هستند که ما را یاری می کنند.

وی با انتقاد به عملکرد فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر فومن تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر فومن برای شهدا چه کرده اند؟ اصلا بودجه فرهنگی شهرداری چه می شود؟ چرا نباید در طول سال با توجه به 405 شهید والامقام فومنی هر هفته در سطح شهر چند شهید را به صورت ویژه و شاخص به مردم و جوانان معرفی کرد و وصایای آنها رو در معرض مطالعه قرار داد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به حضور صمیمی همه ظرفیت ها  از جمله خانواده شهید والامقام مرآت، پایگاه بسیج شهید مرآت، بنیاد شهید و ایثارگران، سپاه ناحیه فومن و فعالان رسانه ای انقلابی این شهر امسال یادواره شهید مجید مرآت به بهترین و اثربخش شکل ممکن برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است یادواره سردار شهید مجید مرآت نیمه تیر ماه در مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن برگزار خواهد شد.

  1. شهروندعادی گفت:

    گرامیداشت یادشهدا همواره امری لازم ،پسندیده ونیازجامعه خصوصا” نسل جوان می باشد،اما ای کاش مسوولین ذیربط دیگر بین شهدا فرق نمی گذاشتندتاموجب رنجش خاطر خانواده های شهدای عزیزی که فرزندشان ازپیشوندها و شاخصه های دنیایی وقراردادی بی بهره اندو نامشان زبانزد ارگانهاونهادهای متولی امور نیست ، نمی شدندکه درد دل وشکایت فرزندان وهمسران شهدای عزیزاز این جریان کم نیست …اگربجای برگزاری مراسمات متعددوموازی وبعضا” کم کیفیت وصرف هزینه سخنران ومداح کشوری و… یادواره سالیانه شهدای شهرستان پررنگ تربرگزارگرددوهمه مسوولین شهرستان از ارگانهاونهادها متولی گرفته تادستگاههای دولتی وعمومی مانندفرمانداری وشهرداری برای آن مراسم سنگ تمام بگذارند، نمود وبازتاب آن بسیارچشمگیرتر خواهد بود.