کد خبر: 64377تاریخ انتشار : 17:01:38 - شنبه 10 ژوئن 2017

مسئول روابط عمومی آستان امام زاده میرزا و گلزار شهدا خبر داد؛

برگزاری برنامه های ویژه ماه رمضان در آستان امامزاده میرزای فومن+تصاویر

مسئول روابط عمومی آستان امام زاده میرزا و گلزار شهدا از برگزاری برنامه های ویژه ماه رمضان در آستان امامزاده میرزای فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ مسئول روابط عمومی آستان مقدس امامزاده میرزا و گلزارشهدای فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:  هم زمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) مجموعه آستان مقدس در مراسم افطاری و نمازجماعت در کنار سایر مردم گرد هم آمدند و میلاد کریم اهل بیت(ع) را جشن گرفتند.

مصطفی کوچکی افزود: در این مراسم بعد از صرف افطار و نماز جماعت برنامه های متنوعی از جمله مولودی خوانی توسط کربلایی حامدشکرلب و سخنرانی حجت السلام سیدقوام صفوی و برگزاری مسابقات جذاب وشیرین برای بچه های آسمانی مسجد اجرا گردید.

وی تصریح کرد: از نکات قابل توجه این مراسم تشریح اهداف برگزاری اینگونه برنامه ها برای اولیا و مردم حاضر در مسجد بود که برای همگی جالب بود و تازگی داشت.

کوچکی در پایان خاطر نشان کرد: نیمه دوم ماه رمضان برنامه سخنرانی حجت السلام سیدقوام صفوی از شنبه ۲۰ خرداد(پانزدهم رمضان) تا پایان ماه مبارک با موضوع از خانه فاطمه(س) تا محراب علی(ع) بعداز نماز مغرب وعشاء در این مکان مقدس برگزار می شود.