کد خبر: 64321تاریخ انتشار : 17:35:02 - جمعه 9 ژوئن 2017

یادداشت/حسین حسین زاده فومنی؛

پاسداری فقط در لباس مقدس سپاه نیست/ در زمان بازنشستگی نیز می توان مدافع حقیقی ولایت امر بود

حاج حسین حسین زاده فومنی یادداشتی را در رابطه با رحلت جانسوز پاسداری ارجمند مرحوم روانشاد کربلایی جمشید رنجبر که مدتی است فقدان وی را احساس می کنیم، تدوین کرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حاج حسین حسین زاده فومنی یادداشتی را در رابطه با رحلت جانسوز پاسداری ارجمند مرحوم روانشاد کربلایی جمشید رنجبر که مدتی است فقدان وی را احساس می کنیم تدوین کرده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

چهل روز از رحلت جانسوز پاسداری ارجمند و برادری عزیز و دوستی مهربان و انسانی شایسته و وارسته مرحوم روانشاد کربلایی جمشید رنجبر سپری گردید. حقیقتا در طول این مدت لحظه لحظه جای خالی آن فقید سعید در شهر و علی الخصوص مجالس دینی و محافل مذهبی و نمازهای جمعه و جماعت کاملا ملموس بود. چه می توان گفت از اوصاف آن شخصیت پاک باخته نظام و دلداده انقلاب، کسی که در اوان جوانی به عشق و شوق خدمت به نظام نوپای انقلاب اسلامی وارد نهاد مقدس سپاه گردید و بدون هیچ گونه ادعا، خالصانه و عاشقانه و صادقانه در جهت پاسداری از ارزش های دینی و دست آوردهای نفیس شهیدان و لبیک گویی به ندای ابراهیم گونه امام امت در کوران خدمت خویش آنی ارام و قرار نداشت و با تمامی توان و همه وجود در خدمت مکتب متعالی و حیات آفرین اسلام بود و همواره با افتخار و اقتدار دفاع جانانه از امام راحل و اهداف انور نظام به عمل می آورد و در دوران باز نشستگی بر خلاف بعضی ها که به واسطه اشتغالات زود گذر دنیا و مشکلات اقتصادی و ……… آن چنان رغبت و دل به حمایت از اصول انقلاب نمی دادند و یا زاویه پیدا می کردند اما آن عزیز سفر کرده به دیار باقی مصمم تر از زمان ماضی حضوری با نشاط تر و فعال تر و پر رنگ تر در امور معنوی و احیای شعایر اسلامی و تحکیم مبانی نظام و تقویت ارزش های منیع انقلاب داشت و براین امر مسلم باور مند بود که پاسداری فقط در لباس مقدس سپاه نیست بلکه می توان با حفظ اصول و فروع انقلاب در زمان بازنشستگی نیز رهرو راستین شهیدان و ومدافع حقیقی ولایت امر در جامعه بود و در هر صورت نبایستی تا اخرین لحظه سنگر دفاع از نظام و رهبری را ترک و یا رها کرد.

 در هر صورت مصیبت غم هجران آن رضوان جایگاه برای برادران دینی و دوستان صمیمی او بسیار تنگ و سخت بوده و متاثر کننده و تالم آور است اما آن کبوتر عروج کرده خاطرات ارزشمند و با معنوی فزاینده ای را در اذهان افراد به یادگار گذاشته که هیچ وقت فراموش شدنی نبوده و ماندگار و جاوید می باشد. در خاتمه از اعماق وجود و ته قلبم از درگاه ذات لا یزال پروردگار عالمیان برای مرحوم مسعود کربلایی جمشید رنجبر، طلب رحمت و رضوان الهی و با دوستان شهیدش محشور و جهت بازمانگان معزز و معزایش صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. روحش شاد و روانش آسوده باد.