کد خبر: 64286تاریخ انتشار : 15:12:58 - پنجشنبه 8 ژوئن 2017

ملی پوش سابق فومنی خطاب به فوتبال دوستان شمال کشور؛

خدمتگزاریتان را افتخاری عظیم برای خود میدانم

مهرداد زهری ملی پوش سابق فومنی در بیانیه ای خطاب به فوتبال دوستان شمال کشور از حمایت آنها در کسب عنوان بهترین مهاجم فوتبال گیلان از دهه هفتاد به بعد در نظرسنجی یکی از کانال های تلگرامی مطرح گیلانی تشکر کرد و گفت: خدمتگزاریتان را افتخاری عظیم برای خود میدانم.

به گزارش بهجت نیوز؛ مهرداد زهری ملی پوش سابق فومنی در بیانیه ای خطاب به فوتبال دوستان شمال کشور از حمایت آنها در کسب عنوان بهترین مهاجم فوتبال گیلان از دهه هفتاد به بعد در نظرسنجی یکی از کانال های تلگرامی مطرح گیلانی تشکر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با سلام
وقت بخیر‌
حمد بی حّد و ثنای بی عّد خداوند منان را که در هنگامه تنهائی ام شما خوبان همیشه بردبار را, همیار و همراهم ساخت. به شکرانه وجودتان و به شوق حضور پُر محنتتان برگ زرین دیگری در کَمَند خاطرات بردار کوچکتان رقم زدید، که تا پایان عُمر بدان میبالم و بر آن فخر میفروشم. آری بی شک شما سروران و عزیزان ارجمند خالق نقاشی بی بدیل مرام و معرفتید. لطفی که جبرانش بی تردید برایم بسیار سخت، اما لازم و اجباریست.  شاید در جمع کثیرتان بودند کسانی که از بازی ایام ماضی بنده تصاویری بخاطر نداشته و ندارند و صرفاً با تکیه بر کلام و خاطرات دوستان امین شان اقدام به انتخاب حقیر, از جمع انبوهی از بازیکنان ارزشمند دیار گیلان نمودند.

من ؛
مهرداد زهری با 15 سال سابقه ملی و باشگاهی ، بازیکن اسبق تیمهای ملی نوجوانان و جوانان وامید (المپیک) جمهوری اسلامی ایران و افتخار حضور در باشگاههای مردمی پر طرفدار فوتبال ایران مانند: استقلال تهران و ملوان انزلی و سپیدرود رشت و فجرسپاسی و بهمن تهران را داشته,بدینوسیله از حمایت های صمیمانه ، همراهی تمامی هوادارن خونگرم هم استانی و همشهری ام, علی الخصوص طرفداران دوتیم پرطرفدار شمالی (ملوان انزلی و سپیدرود رشت) و ورزشکاران و ورزش دوستان و علاقمندان و طرفدران جامعه ورزش که موجبات دلگرمی و انگیزه خدمت به شهر و دیارم و مردمان گیلک زبان را فراهم نموده اند، سپاسگزاری و امتنان را به حضور گران بهایتان ابراز و خدمتگزاری تان را افتخاری بس عظیم برای خود میدانم.

لذا مجدداً به اراده جمعی شما دوستان و به پاس زحمات بی شائبه ای که در این چند روز متحمل شدید ارج نهاده و ضمن قدردانی از درگاه ایزد لایزال برایتان سلامت، سعادت و توفیق خواستارم. شهروندان گرامی استانم گیلان و شهرم فومن؛ باور راستین دارم که با همراهی و مشارکت آگاهانه شما می توان بر تمام سختی ها و مشکلات فائق آمد، چرا که فضای ورزش استانمان و علی الخصوص شهرمان باید سرشار از طراوت، آرامش باشد.
بار دیگر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان مراتب قدردانی بنده را پذیرا باشید.

فرزند کوچک دیارتان
مهردادزهری ملی پوش اسبق فوتبال ایران
۹۶/۰۳/۱۷