کد خبر: 64283تاریخ انتشار : 14:57:54 - پنجشنبه 8 ژوئن 2017

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره)؛

متاسفانه برخی از مسئولین تقوای سیاسی ندارند

آیت الله قربانی حق مدیر حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره) ظهر امروز در مسجد ولی عصر (عج) بالامحله فومن با اشاره به تقوای الهی گفت: متاسفانه برخی از مسئولین تقوای سیاسی ندارند.

به گزارش بهجت نیوز؛ آیت الله قربانی حق مدیر حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره) ظهر امروز در مسجد ولی عصر (عج) بالامحله فومن با اشاره به تقوای الهی گفت: تقوا معیار و شاخص تقرب به سوی خداوند متعال می باشد و خدا در این زمینه در قرآن کریم در سوره حجرات آیه 13 می فرماید که إِنَّ أَکرَمَکُم عِندَاللّهِ أَتقَاکُم یعنی گرامی ترین شما نزد خداوند تقوای بیشتر داشتن است.

مدیر حوزه علمیه آیت الله بهجت فومنی(ره) در رابطه با ثمرات تقوا اظهار کرد: اگر فردی زندگی اش بر معیار تقوا باشد هرگز در زندگی اش دچار گرفتاری نمی شود یعنی به عبارتی درهای رحمت الهی به سوی بنده باز می گردد.

امام جماعت مسجد ولی عصر (عج) بالامحله فومن افزود: متاسفانه امروز برخی از مسئولین تقوای سیاسی ندارند  که امیدواریم در ماه مبارک رمضان تقوا وارد متن زندگی همه مسئولان گردد لذا خداوند می فرماید شما اگر اهل تقوا باشید خداوند به شما فرقان می دهد  که فرقان به معنای تشخیص حق از باطل است که می توانیم از مسیر حق خارج نشویم و در برابر فتنه ها محفوظ بمانیم.

وی در ادامه بیان داشت: خیلی ها حق را می فهمند اما در مقابل حق می ایستند شما ببینید در تاریخ آیا آنهایی که مقابل امیرالمومنین (ع) ایستادند او را نمی شناحتند؟ چرا می شناختند اما چون تقوا نداشتند به خاطر منافع خود مقابل او  ایستادند.

امام جماعت مسجد بالامحله فومن در پایان خاطر نشان کرد: امام هادی(ع) فرمودند هر که خدا را اطاعت کند همه چیز برایش فراهم می شود لذا امیدواریم همه ما در این ماه مبارک با اطاعت پذیری از خداوند تبارک و تعالی از مواهب این ماه مبارک بهره مند بشویم.