کد خبر: 64239تاریخ انتشار : 19:01:17 - چهار شنبه 7 ژوئن 2017

فرماندارفومن؛

اعتمادسازی شرط اصلی جذب سرمایه مردم است

فرماندارفومن با اشاره به ظرفیت های خوب این شهرستان برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف گفت: اعتماد سازی، نخستین شرط برای جذب سرمایه مردم است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین اسماعیل پور فرماندار فومن در نشست با مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران که عصر امروز برگزار شد، با اشاره به برخی ویژگی های شهرستان، اظهار کرد: برای جذب سرمایه مردم در بانک ها مسئولان باید نگاه ویژه ای به شهرستان فومن داشته باشند.

وی با بیان اینکه اقتصاد پولی و مالی شهرستان فومن با سایر شهرستان ها متفاوت است، افزود: فومن با توجه به موقعیت جغرافیایی و داشتن پتانسیل های خوب در حوزه گردشگری می تواند به محل خوبی برای جذب سرمایه تبدیل شود.

اسماعیل پور با بیان اینکه نوسان سرمایه در شهرستان فومن از شرایط خاصی برخوردار است، گفت: تغییرات نوسان سرمایه با توجه به شرایط خاص این شهرستان بسیار زیاد بوده و حتی ممکن است سرمایه ای در این شهرستان چندین برابر شود.

وی با اشاره به اینکه برای جذب این سرمایه ها توسط بانک، باید برنامه ریزی و کارشناسی صورت گیرد، اظهار کرد: اعتماد سازی شرط اول و اصلی برای جذب این سرمایه ها در سطح شهرستان است.

مدیر امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در گیلان نیز در این نشست اظهار کرد: اعتبار در حساب جاری و اجرای طرح های حمایتی دو استراتژی مهم بانک قرض الحسنه مهر ایران برای خدمات رسانی به مشتریان است.

محمد بلادی چولابی با بیان اینکه این بانک از محل ذخیره منابع خود وام قرض الحسنه پرداخت می کند، افزود: در سال گذشته بانک قرض الحسنه مهر ایران حدود ۱۱ هزار فقره تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده است.