کد خبر: 64235تاریخ انتشار : 15:59:37 - چهار شنبه 7 ژوئن 2017

یادداشت/ معصومه دوستارمقدم فومنی؛

ما به هیچ وجه از آرمان های بلند انقلاب دست نمی کشیم

معصومه دوستار مقدم فومنی در یادداشتی با عنوان “ما به هیچ وجه از آرمان های بلند انقلاب دست نمی کشیم” از زبان نسل سومی های انقلاب، بنیانگذار انقلاب اسلامی را مخاطب قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ معصومه دوستار مقدم فومنی در یادداشتی با عنوان “ما به هیچ وجه از آرمان های بلند انقلاب دست نمی کشیم” از زبان نسل سومی های انقلاب، بنیانگذار انقلاب اسلامی را مخاطب قرار داده است. متن یادداشت فوق به شرح ذیل است:

قلمم را رنگ و بوی تازه ای داده ام! یادداشتی که میخواهم به برکت شهدا متفاوت دیده شود! در کنار مرقد امام راحل “بهشتی” را ساخته اند که با نام مادر سادات حضرت “زهرا” مزین شده است. و در آن بهشت دنیا مزارهایی وجود دارد که “عطر خمینی” می دهند! و اگر جویای نشانی “بیت امام” باشی، دقیق ترین نشانی را پلاک شهیدان خفته در بهشت، نشان مان می دهند! وصیت نامه های شهدایی که هیچ وقت پیکرشان از خط برنگشت تا روزی بنیانگذار “خط امام” شوند و هر صبح هفت روز هفته صدای امام را از لابه لای جیک جیک های گنجشک های بهشت در قطعه26و27و28 می شنویم! به همان زیبایی و صلابت! آری، حرم امام در قطعه شهداست!

“صیاد شیرازی” را امام “صید” نمود و “چمران” هم از امام سخن گفتن با گل آفتابگردان را یاد گرفته بود! و اما “متوسلیان” از متوسلان ممتاز امام روح الله بود! “مرتضی آوینی” روایتش را از فتح امام گرفته بود و باید شهدا را به فرزندان امام اضافه کنیم. و عشاق روح الله، مادران شهیدی که پنج شنبه ها،بساط چای و خرمای خود را می گذارند! در بهشت مان جای برج های دنیا خالیست اما تا دلتان بخواهد ایستگاه صلواتی برپا است!

برخیز خمینی! در بیست و نهمین سالگرد رفتنت برخیز و ببین که روزگار، آخرش هم نتوانست ذائقه یمان را عوض کند! ما همان دبستانی هایی هستیم که همه ی امیدت بعد از خدا، به آنها بود! همان نوزادان درون گهواره و همان بچه هایی که قلک خود را می شکستند تا مبادا دل امام روح الله بکشند! همان دانش آموزانی که هنوز هم خواب بابای شهیدشان را می بینند! می نویسم، می نویسم به نیابت از همه آن عزیزان …

اماما! بعد از تو عده ای، رنگ ها عوض کرده اند و این را بدان که خون شهدا هم چنان می جوشد و بسان سرخی خون شهیدان کربلا را می ماند و همچنان سلیمانی ها زنده اند که بعد از کربلا، قدس را نشانه بگیرند و دارند به راستی حق با تو بود که راه قدس از کربلا می گذرد!

ما به هیچ وجه از آرمان های بلند انقلاب تو دست نمی کشیم، بگذار که طعنه ها بزنند و ما را ملامت کنند آنچنان که تو را ملامت می کردند! مگر تو سختی ندیدی؟! مگر نگفتی؛ اکنون خمینی سینه خود را در برابر تیرها سپر کرده است؟!

اماما! بعد از تو، جانشین بر حقت در برابر تمام فتنه ها، سینه اش را سپر کرده! الهی قربان سینه های تیر خورده تان شوم که درون شان ولایت امیر مومنان جای گرفته است. هرچه می گذرد، فتنه ها بزرگ تر می شوند و مبارزه ها و دسیسه ها جدی تر و بیشتر می شوند! کینه ها پررنگ تر می شود! اما تا مبارزه هست، ما هستیم!

ماهایی که از مبارزه و جنگ بیزاریم، ولی هستیم تا به ولایت ما آسیبی نرسد! و همین را هم تو به ما یاد دادی! و تو بودی که از ما چنین خواستی! ماندن را! ایستادن را! قوی بودن را! نترسیدن را! امید و ایمان و توکل به خدا را!

سلام به روح الله، سلام به امامی که آموخت؛ خدا از خواباندن مچ هیچ فتنه و آتش و قهر و غصب و مکر و جنگی ناتوان نیست و اگر اراده کند، بدون جهان آرا هم “خرمشهر” آزاد می شود.

خدایا خدایا!
تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما.
خامنه ای رهبر به لطف خود نگهدار.
رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما.
آمین یا رب العالمین.

  1. محدثه گفت:

    آفرین. احسنت و درود بر شما