کد خبر: 64231تاریخ انتشار : 15:26:39 - چهار شنبه 7 ژوئن 2017

مراسم ضیافت رمضان با حضور بیماران مبتلا به ایدز برگزار گردید

مراسم ضیافت رمضان با حضور30 خانواده از بیماران آسیب دیده مبتلا به ایدز ، HIV مثبت به همت مددکاران سازمان بهزیستی و سمن های غیردولتی فعال در این عرصه، عصر دیروز در بهزیستی گیلان برگزار گردید.

به گزارش بهجت نیوز؛ مراسم ضیافت رمضان با حضور30 خانواده از بیماران آسیب دیده مبتلا به ایدز ، HIV مثبت به همت مددکاران سازمان بهزیستی و سمن های غیردولتی فعال در این عرصه، عصر دیروز در بهزیستی گیلان برگزار گردید.

این مراسم که با برگزاری برنامه مفرح همراه بود با هدف افزایش امید در این بیماران و تاکید بر ارتقای فرهنگ عمومی در جهت پذیرش اجتماعی این بیماران صورت گرفته است.

همزمان با اجرای این برنامه ، مدیر کل بهزیستی به اتفاق مدیران تحت امر خود نسبت به ملاقات با تعدادی از بیماران و خانواده های بیماران مبتلا به ایدز ( HIV (اقدام نمود و به بررسی مشکلات خانواده ها و راههای رفع آن پرداختند.

همچنین مقرر شد که تعدادی از این خانواده ها تحت پوشش مستمری قرار گرفته و مشکلات درمانی ایشان طی همکاری با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مرتفع گردد. در این جلسه تنی چند از کارشناسان ارشد و پزشکان و مشاوران مرکز بهداشت استان که در کلینیکهای مثلثی وظیفه درمان این بیماران را برعهده دارند نیز حضور بهم رساندند.این جلسه بسیار بی پیرایه و در فضایی اطمینان بخش ، ضمن حفظ شان و کرامت این بیماران برگزار گردید و به همین دلیل از هر گونه فیلمبرداری و تصویربرداری خودداری به عمل آمد.

/سمیه جوان