کد خبر: 64215تاریخ انتشار : 7:56:27 - چهار شنبه 7 ژوئن 2017

گزارشی از جنایات وحشتناک منافقین در دهه شصت+تصاویر/افراد زیر 18 سال نبینند

اشاره رهبر معظم انقلاب به مراقبت در عوض نشدن جای جلاد و شهید در دهه شصت و عملیات مهندسی بلندگوهای نفاق برای تحریف واقعیت ما را بر آن داشت تا گوشه ای از جنایات وحشتناک گروهک منافقین بر علیه ملت ایران را طی گزارشی تهیه کنیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از فرمایشات گهر بار خود در حرم حضرت امام خمینی(ره)  اهل فکر را به تأمل در حقایق و واقعیت های دهه شصت فراخواندند و گفتند: مراقب باشیم تا در دهه شصت، جای شهید و جلاد عوض نشود، زیرا ملت ایران در دهه شصت مظلوم واقع شد و به دلیل اینکه تروریست ها و منافقین و پشتیبانان آنها به امام و ملت ایران ظلم و خباثت کردند، ملت در موضع دفاع قرار گرفت و در نهایت هم پیروز شد. اشاره رهبر معظم انقلاب به مراقبت در عوض نشدن جای جلاد و شهید در دهه شصت و عملیات مهندسی بلندگوهای نفاق برای تحریف واقعیت ما را بر آن داشت تا گزارشی از جنایات وحشتناک گروهک منافقین بر علیه ملت ایران تهیه کنیم.

نشريه مجاهد در شماره ١٣۴ تاريخ ١۶ دی ماه ١٣۶١ می نویسد: اطلاعيه فرمانده سياسي – نظامي مجاهدين خلق ايران، براساس گزارش نظامي فرمانده ی ستاد عملياتي مجاهدين ، مجاهد محمود عطائي و ريز گزارشات فرماندهان عمليات در شهرها و مناطق مختلف و فرماندهان و رابطين هسته های مقاومت در تهران و شهرستان ها و جنگل و مناطق ، طي اين مدت بيش از يک هزار تن از افراد دشمن از رده های مختلف اعم از آخوندها و فرمانده هان سپاه و هم چنين ماموران دولت بر اثر آتش خشم خلق و فرزندان مجاهدش از پای در آمده اند .

بيش از ۶٠٠ تن از تعداد فوق الذکر در تهران و بقيه در شهرها و مناطق جنگلي و استان های گيلان ، مازندران ، فارس ، همدان ، اراک ، خراسان ، اصفهان و کردستان و ساير نقاط کشور به هلاکت رسيده اند که لااقل ٢٨ تن از آنان از فرماندهان سپاه پاسداران بوده اند . هم چنين طي اين مدت دهها قرارگاه پاسداران و خانه های امن و مقرهای ماموران رسمي رژيم در تهران و ساير نقاط کشور مورد حمله ی واحدهای مقاومت قرار گرفته و منهدم گرديده است.

پس از سال 1361 و ضرباتی که به گروهک تروریستی منافقین از ناحیه نیروهای انقلابی وارد آمد؛ اعضای این گروهک با دستوری که از ناحیه حلقه‌های ابتدایی واصل شده بود ماموریت ترور شهروندان عادی را که مورد سوء ظن قرار می‌گیرند، پیدا کردند؛ منافقین اینگونه ترورهای خود را “عملیات مهندسی” نامیدند.

به گزارش منابع سازمان در سال ١٣۶۶ بعد از تاسيس ارتش سازمان ، مجموعا ٢٣ بار عمليات نظامی در منطقه نوار مرزی ايران و عراق ، با کمک و پشتيبانی ارتش رژيم صدام صورت گرفت. در اين مجموعه ۵٨٨٠ نفر از نيروهای جمهوری اسلامی شهيد شدند. عمليات داخل شهرهای ايران ٢۵٠ مورد و عمليات تخريب ٢٠٠ مورد بوده است.

در سال ١٣۶٧ سه عمليات نظامی مشترک با ارتش عراق صورت گرفته که سازمان مدعی شد در عمليات آفتاب ٣۵٠٠ نفر، در عمليات چلچراغ ٨٠٠٠ نفر، و در عمليات فروغ جاويدان ۵۵٠٠٠ نفر از رزمندگان جمهوری اسلامی را به شهادت رسانده است.

آمار عمليات تخريبی و انفجار از سال ١٣۶٠ تا ١٣۶٧ در اماکن دولتی و عمومی در سطح ايران طبق نشريه مجاهد و رادیو منافقين ٣٧۴٠ مورد بوده است.
در همين زمينه سرکرده گروهک تروریستی منافقين و فرمانده جوخه های مرگ این گروه ، رسماً در مصاحبه های متعدد با جراید ، آمار عملياتهای تروریستی این گروه را اعلام داشته و مسئوليت آن را بر عهده گرفته است.

/هانیه نجومی