کد خبر: 63915تاریخ انتشار : 18:40:54 - جمعه 2 ژوئن 2017

مسئول برگزاری جام رمضان فوتسال در فومن؛

مسئولین و خيّرین فومنی جوانان ورزشکار را دریابید

بابک رضایی مسئول برگزاری جام رمضان فوتسال فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: جام رمضان امسال فومن نسبت به سال های قبل با افت محسوس تعداد شرکت کننده مواجه شده است و از مسئولان و خيّرین فومنی انتظار داریم جوانان را دریابند.

به گزارش بهجت نیوز؛ بابک رضایی مسئول برگزاری جام رمضان فوتسال فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: جام رمضان امسال فومن نسبت به سال های قبل با افت محسوس تعداد شرکت کننده مواجه شده است که از دلایل اصلی این عدم استقبال حمایت نکردن بازاریان و کارخانه داران طبق روال گذشته جهت سرمایه گذاری برای بچه های جوان شهر فومن بوده است جوانانی که از چندین ماه قبل از این ماه مبارک به هر طریق ممکن می کوشند تا حداقل دو یا سه میلیون برای پرداخت ورودی و خرید لیاس متحدالشکل تهیه کرده و بتوانند در این جام شرکت کنند.

رضایی در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه امسال هیچ  کدام از خیرین بزرگ و کوچک که در سال های قبل مبالغ زیادی را برای کارهای خیر و عام المنفعه که منافع خودشان هم تامین می شد  هیچ مبلغی را به جوانان مستعد فومنی اختصاص ندادند در همین یکی دو روزه فوتسالیست هایی که حتی در لیگ برتر استان بازی می کردند به سراغ بنده آمدند و خواستار ۴۰۰ هزار تومان پول تنها برای پرداخت ورودی شدند و اذعان می کردند نزدیک به یک هفته می باشد که از هر کسی این مبلغ را درخواست می کنیم متاسفانه نتیجه نمی گیریم و طوری رفتار می کنند که از گفته خودمان پشیمان می شویم.

 

مسئول برگزاری جام رمضان فومن تصریح کرد:به هر حال ۱۴ تیم در این رقابت ها شرکت کردند در صدر هر گروه به ترتیب سردار شهید فرجود و آناهیتا به چاپ اورنگ و شهرداری فومن قرارگرفتند دو گروه اول ۴ تیم و دو گروه دوم سه تیم هستند. از هر گروه دو تیم و نهایتا ۸ تیم به مرحله بعد که بصورت  حذفی و ضربدی بین تیم های اول و دوم گروه a و c و همچنین تیم های اول و دوم گروه b وd مشخص می شوند، صعود می کنند. در ادامه تیم هایی که به نیمه نهایی راه یافتند مجددا بصورت ضربدر با یکدیگر دیدار می کنند تا فینالیست های این دوره از مسابقات خود را بشناسند.

وی در پایان اظهار داشت: به امید آن روزی هستیم که، هر کسی که در این شهر در پی کار خیر و خوبی در کوچه پس کوچه های ریا قدم می زند، سر بلند کرده و جوانان معصوم دیار خود را دریابد.