کد خبر: 63905تاریخ انتشار : 16:37:59 - جمعه 2 ژوئن 2017

مسئول مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین(ع) فومن؛

طرح ویژه بچه های آسمانی برگزار می شود

حجت الاسلام محمد رضازاده مسئول مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:برای چهارمین سال پیاپی طرح ویژه بچه های آسمانی با هدف ایجاد شرایط مطلوب برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان فومنی برگزار می شود.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام محمد رضازاده مسئول مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:برای چهارمین سال پیاپی طرح ویژه بچه های آسمانی با هدف ایجاد شرایط مطلوب برای غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان فومنی برگزار می شود.

وی تصریح کرد:کارشناسان علوم تربیتی بر این باورند اگر از اوقات فراغت تابستانی به خوبی استفاده شود، می تواند به دورانی اثرگذار در زندگی حال و حتی آینده‌ی کودکان و نوجوانان تبدیل گردد.

مسئول کانون فرهنگی هنری شهید آوینی فومن با اشاره به دغدغه های والدین تاکید کرد: امروز بسیاری از والدین برای تربیت صحیح فرزندان خود دغدغه دارند و برای این منظور تلاش می کنند تا استعدادهای مختلف فرزندان شان با حضور در دوره آموزشی که در مساجد و هیئت ها برگزار می شود شکوفا گردد.

مسئول امور تربیتی پایگاه بسیج آیت الله اریب(ره) از برنامه ریزی ویژه برای برگزاری دوره های جذاب و مفید خبر داد و گفت: نوجوانان 11 تا 16 سال فومنی می توانند در دوره های قرآنی، مسابقه های جذاب، آموزش صحیح مطالعه و تند خوانی، خوشنویسی، تئاتر، خبرنگاری و عکاسی،گروه های سرود و تواشیح، مداحی، فتوشاپ، تدوین کلیپ، فوتسال،پینت بال،تنیس روی میز، شنا و اردو های زیارتی و تفریحی در طی هفته های تابستان بهره ببرند.

روحانی فعال فرهنگی فومنی در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان برای ثبت نام می توانند با در دست داشتن مـدارک فوق هر روز بعد از نماز ظهر و عصر به برادر طاها قربانی با شماره تماس 09370282414 در مهدیه فومن با مدارکی شامل 2 قطعه عکس3*4 ،  2عددفتوکپی شناسنامه، 1 عددکپی کارنامه تحصیلی، 1 عدد پوشه و گیره مراجعه فرمایند.