کد خبر: 63864تاریخ انتشار : 0:53:52 - جمعه 2 ژوئن 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

ما هر چه داریم از پیر جماران است

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: ما هر چه داریم از پیر جماران، حضرت امام خمینی(ره) است.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار  فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: چهاردهم خرداد 1368، سالروز ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ره)، روزي است كه ملت بزرگ ايران و حتي مستضعفان و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند. روزي كه روح بلند و ملكوتي حضرت امام خميني (ره) بعد از سالها مجاهدت، پارسايي و مبارزه با ظلم ستيزي و حمايت از مستضعفان دعوت حق را لبيك گفت و به ملكوت اعلي پيوست.

سرهنگ پاسدار  فردین میرزاپور گفت:  مسئولان شهرستان باید با توجه به جایگاه رفیعی که امام راحل دارند شهرستان را برای برگزاری سالگرد با شکوهی مهیا کنند و باید تلاش کنیم تا مراسم سالروز ارتحال امام خمینی(ره) امسال نسبت به سال‌های گذشته با شکوهتر برگزار شود.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به اینکه مراسم مذکور عصر روز یکشنبه 14خرداد در مسجد جامع فومن برگزار می‌شود، گفت: 28 سال از رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) می‌گذرد اما هنوز عشق ملت ایران و ملت‌های آزاده جهان به آن پیر فرزانه مشهود است.

وی عزت و افتخار ملت ایران در جهان را مرهون رهنمودهای پیامبرگونه رهبر کبیر انقلاب دانست و تصریح کرد: ما هر چه داریم از پیر جماران، حضرت امام خمینی(ره) است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در پایان خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) به عنوان شخصیتی آزاده و حق‌طلب، مبارز، با ایستادگی در برابر استبداد و استعمار، زمینه تاسیس یک نظام الهی و اسلامی مبتنی بر خواست و اراده مردم را فراهم کرد.