کد خبر: 63837تاریخ انتشار : 19:46:35 - پنجشنبه 1 ژوئن 2017

فعال رسانه ای گیلان؛

رفتار برخی مسئولان دولتی پس از انتخابات قبیح تر شده است/وزیر بهداشت به دور از لنز دوربین ها با خبرنگاران چگونه رفتار می کند!

مدیر مسئول سایت خبری ۸دی گفت: : وقتی یک وزیر در مقابل چشم دوربین ها و خبرنگاران با گستاخی تمام به یک خبرنگار توهین می کند دور از لنز دوربین با افراد زیر دست و مردم چه رفتاری خواهد داشت.

به گزارش بهجت نیوز سید هادی منفرد در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در واکنش به توهین وزیر بهداشت به خبرنگار روزنامه قدس اظهار داشت: متأسفانه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری برخی دولتمردان را در رفتارهای خارج از شأن و ادب‌شان قبیح تر کرده است.

 

وی افزود: وقتی یک وزیر در مقابل چشم دوربین ها و خبرنگاران با گستاخی تمام به یک خبرنگار توهین می کند دور از لنز دوربین با افراد زیر دست و مردم چه رفتاری خواهد داشت. آیا چنین مسئولی شایستگی این جایگاه را دارد؟

 

مدیر مسئول پایگاه خبری ۸دی ادامه داد: در دوران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، روزنامه های دولتی بدون هیچ محدودیتی با پول بیت المال به تبلیغ نامزدهای دولت در انتخابات پرداخت اما روزنامه قدس شرافتمندانه تنها به انتشار اخبار همه نامزدها بسنده کرد اما وزیر بهداشت در کمال قباحت به همین روزنامه شریف حمله می کند.

 

منفرد با بیان اینکه ادبیات وزیر بهداشت در برخورد با خبرنگار روزنامه قدس برای هیچ کس قابل پذیرش نیست گفت: وزیر محترم بهداشت و همه مسئولان دولتی باید به سوالات همه خبرنگاران هم سو و غیرهمسو درباره عملکردشان پاسخ دهند.

 

این فعال رسانه ای استان گیلان ادامه داد: وزیر بهداشت به جای فریاد زدن بر سر خبرنگاران باید پاسخ دهد که میلیاردها تومان از هزینه طرح تحول سلامت را دقیقا در کجا هزینه کرده است. ایشان باید به مردم بگوید که چگونه خدمات بیمارستانهای شهرستان محروم افزایش پیدا کرده است؟

 

مدیر مسئول پایگاه خبری ۸دی در پایان اظهار داشت: وزیر بهداشت پیش از این مدعی شده بودند که در دولت گذشته زایمان در کف بیمارستان ها انجام می شد.

 

ایشان امروز باید پاسخگو باشند که چرا برخی بیماستانهای شهرستان های محروم که قبلا عمل زایمان را انجام می دادند امروز حتی روی زمین هم این عمل را انجام نمی دهند و مادران حامله را به مسافت های طولانی به دیگر شهرها ارجاع می دهند.

  1. علی فومنی گفت:

    ادبیات هتاکانه وگستاخانه ازدوران احمدی نژادرایج ودرچندسال اخیرازسوی رسانه های خاص وتریبونهای منتقدان شکست خورده سالهای اخیراستمرارداشته که انتخابات اخیرنشان دادباهتاکی ودرشت گویی وطلبکاربودن ازملت وعالم وآدم نمی توان افکارعمومی راجلب کردومردم آگاهترازآن هستندکه برخی هادرافکارزنگ زده خودتصورمی کنند. اینگونه ادبیات ازسوی هرجناح وگروهی که باشدزشت وناپسندمی باشد.

    • ناشناس گفت:

      افکار افرادی زنگ زدست که از bbc گرفته تا منافقین و فواحش ازشون حمایت میکنند. شیوخ شما اگه در ملاعام فحشا هم انجام بدند بازم ازشون حمایت میکنید. بیشترین توهین در طول تاریخ از طرف رئیس جمهور حقوقدان و وزرای باکلاسش به منتقدین شد. منتقدینی که فقط حرفهای کارشناسانه و مودبانه میزدند. نقل این حرفا نیست جناب از اول انقلاب دو تا خط وجود داشت و هنوزم داره خط ولایت و خط سازش که شما طرفدار دومیش هستی. ضمنا بردن در انتخابات با تخلفات وحشتناک و پول پاشی از بیت المال و رقیب هراسی افتخار نیست…