کد خبر: 63638تاریخ انتشار : 16:52:56 - شنبه 27 مه 2017

هیئت امناء آستان مقدس امام زاده میرزا برگزار می کند؛

سی شب زمزمه بندگی و همنشینی با شهداء در ماه رمضان

هیئت امناء آستان مقدس امام زاده میرزا برای بهره برداری معنوی مردم در ماه مبارک رمضان برنامه سی شب زمزمه بندگی و همنشینی با شهداء را در این مکان برگزار می کند.

به گزارش بهجت نیوز؛ مصطفی کوچکی مسئول روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن در آستانه ماه مبارک رمضان به تشریح برنامه ها و مراسمات این مکان مقدس پرداخت و اظهار داشت: هیئت امناء آستان مقدس برای بهره برداری معنوی مردم از ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای مخصوصا برای شب های قدر تدارک دیده است که از روز اول به اجرا خواهد رساند.

وی در ادامه افزود: از جمله این برنامه ها عبارتنداز: اقامه نماز جماعت بصورت مستمر، برگزاری یک جزء از قرآن کریم و سخنرانی حجت الاسلام نورائی هر روز بعد از نماز ظهر و عصر، برگزاری ادعیه مخصوص ماه رمضان و مناجات خوانی هر شب بعد از نماز مغرب وعشاء، و همچنین برگزاری مراسمات(نیمه دوم ماه رمضان) و شب های قدر نیز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سید قوام صفوی و مناجات خوانی کربلایی محمدپوراسماعیلی در این مکان منعقد می گردد.

در پایان مسئول روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا همچنین به مسابقات قرآنی برای افراد زیر پانزده سال غرب گیلان(۹،۸،۷رمضان) با همکاری مجمع قاریان و حافظان قران کریم شهرستان به عنوان ویژه برنامه های ماه رمضان این مکان مقدس اشاره کرد.

/امیرمحمدمهرورز