کد خبر: 63567تاریخ انتشار : 21:29:28 - سه شنبه 23 مه 2017

شادی حرام نیست اما نه با پول بیت المال!

شادی و سربلندی جوانان ما نه تنها حرام نیست بلکه آروزی ماست آنچه حرام است استفاده از بیت المال که امانتی نزد دولت هاست در امورات و منافع حزبی است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از دیار بارن؛ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همه فراز و فرودهایش به پایان رسید و حسن روحانی توانست بار دیگر بر مسند ریاست جمهوری تکیه زند.

به تبع هر پیروزی شادی هوادارن و حامیان کاندیدای پیروز را در پی خواهد داشت که در استان گیلان نیز هواداران حسن روحانی با اعلام پیروزی وی در خیابان ها و میادین حضور یافتند و به شادی و سرور پرداختند اما دراین بین تدارک جشن طلوع صبح امید برای حامیان و هواداران کاندیدای پیروز با برنامه های ویژه از جمله خوانندگی شهرام ناظری و آتش بازی و نورافشانی در ورزشگاه عضدی رشت قابل تأمل است.

سؤالی که ذهن نویسنده را درگیر کرده است این است که آیا این جشن از هزینه شخصی کاندیدای پیروز تدارک دیده شده است یا خیر؟!

اگر به فرض پیروز شدن کاندیدای دیگر همین مدعیان اخلاق مداری مدعی نمی شدند که این هزینه های گزاف از کجا تأمین می شود؟!

آیا صرف بیت المال که باید در امور عام المنفعه صرف شود برای جشن و شادی کسانی که متعلق به حزب و طیف خاصی هستند جایز است؟!

آیا بهتر نبود به جای برگزاری میتینگ و جشن انتخاباتی اختصاصی برای کاندیدای پیروز از طرفداران همه کاندیدا ها دعوت می شد تا در این مراسم حضور یابند تا نقطه قوتی باشد برای انسجام و اتحاد همه مردم؟

شادی و سربلندی جوانان ما نه تنها حرام نیست بلکه آروزی ماست آنچه حرام است استفاده از بیت المال که امانتی نزد دولت هاست در امورات و منافع حزبی است.

 1. فومنی ساکن مرکز گفت:

  نکته ی مهمتری درباره ی عجله ی این روزهای آقایون در جشن پیروزی گرفتن و گذاشتن کنفرانس مطبوعاتی و نطق پیروزی تلویزیونی فقط روز بعد انتخابات و رفتن به دیدار رهبر و حرم امام و برنامه ی سفر به مشهد وجود داره لطفا دقت کنید. شنیدید راه بنداز جا بنداز. در مورد رفتارهای عجولانه ی این روزهای دولت مصداق کامل داره. یادتون هست احمدی نژاد چندین روز بعد از انتخابات جشن پیروزی در میدان انقلاب گرفت و همین جماعت اون موقع گفتند چون انتخابات هنوز از طرف شورای نگهبان تایید نشده پس اینکار خلافه . حالا ما انتخاباتی داریم که بر اساس اسناد موجود ستاد رئیسی که فیلمها و مدارک آن در تلگرام به فراوانی موجودند مورد شائبه ی جدی مهندسی آرا می باشد و این آقایان میخواهند با این کارهایشان مارش پیروزی رو طوری بزنند که دیگر کسی جرات حرف زدن نداشته باشه…

 2. شهروندعادی گفت:

  مشکل شماوهمفکرانتان اینست که کلا”باشادی ملت مخالف هستیدوبیت المال وبیت الحال بهانه ای بیش نیست. الان اگرفلان مداح معروف بابودجه عمومی وهزینه میلیونی وپرواز فرست کلاس وبلیط دوطرفه وهشم وخدم ازتهران بیایدودراستان مامداحی کنداینجادیگربحث بیت المال رافراموش کرده وآلزایمرمی گیرید…بهتراست برویداحادیث امامان بزگوارمان خصوصا امام صادق (ع) رادرخصوص ضرورت شادی ونشاط برای مردم رابخوانیدوایرادبنی اسراییلی نگیرید

  • ناشناس گفت:

   مشکل شما هم این است که سواد دینی نداری و دل بخواهی حرف میزنی. درباره موسیقی و مصادیق حرام و حلال آن باید به نایب معصومین که مراجع تقلید باشند مراجعه شود نه اینکه هر کس برود از حدیث معصوم به نفع خودش تفسیر کند. اگر اینطور است بسیاری احادیث هم وجود دارند که در مذمت شدید موسیقی و آلات آن میباشند با آنها چه میکنید؟ اگر معصومین، مجلس ساز و آواز را شادی میدانستند چرا خود از این مجالس تشکیل نمیدادند و در کنار مردم شادی نمیکردند؟ لطفا برای توجیه دین حداقلی و پدربابایی خود از معصوم مایه نگذارید. ضمنا مردم این روزها به لطف دولت تدبیرتان در خیابانها زدند و مختلط رقصیدند و چیزی هم کم نگذاشتند. راستی نظر معصومین را در این باره جویا شده اید جناب؟