کد خبر: 63561تاریخ انتشار : 14:23:00 - سه شنبه 23 مه 2017

یادداشت/ محمدحامدنیکبخت گیلانی؛

دولت با تکیه بر پشتوانه ی عظیم مردم باید مشکلات را حل کند

محمد حامد نیکبخت گیلانی یادداشتی با عنوان” دولت با تکیه بر پشتوانه ی عظیم مردم باید مشکلات را حل کند” را تدوین کرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمد حامد نیکبخت گیلانی یادداشتی با عنوان” دولت با تکیه بر پشتوانه ی عظیم مردم باید مشکلات را حل کند” را تدوین کرده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

اگر چه عادت کرده بودیم که خرداد را با انتخابات به یاد آوریم اما این بار، اردیبهشت با حضور پرشور مردم رنگ انتخاباتی گرفت، که یک بار دیگر مردم در حضور گسترده ی خود در دوازدهمین دوره ی ریاست جمهوری و پنجمین دوره از شورای شهر و روستا رای اعتماد خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران دادند.

بنابر فرموده مقام معظم رهبری، سرنوشت کشور در دست آحاد ملتی قرار دارد که پس از گذشت سی و هشت سال از عمر پر برکت جمهوری اسلامی ایران، با احساس مسئولیت هرچه تمام تر و با شور و نشاط، مشارکت در سرنوشت کشور خود را ضروری می دانند و تک تک مردم رای خود را در چشم انداز آینده میهن خویش موثر می بینند.

هرچند اختلاف نظراتی در گفتمان و عمل بنده با دولت دوازدهم وجود دارد ولی جای تقدیر و تشکر است که توانستند با حضور حداکثری مردم، رای اعتماد خود را از ملت بگیرند و پیروز انتخابات شوند که بنا بر فرموده رهبری معظم، پیروز اصلی در این حماسه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

به امید اینکه در این چهار سال بدون هیچ اختلافات حذبی و جناحی، همه باهم به فکر توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران باشیم و دولت دوازدهم هم با اعتقاد راسخ مشکلات اصلی کشور همچون بیکاری، فساد، آسیب های اجتماعی، فقر و… را با برنامه ریزی و با تکیه بر پشتوانه ی عظیم مردم و پتانسیل های موجود و همچنین نیروهای انقلابی حل گرداند.

این پیروزی را به ملت حماسه ساز ایران، نیروهای انقلابی و همچنین حزب محترم اصول گرایان و اصلاح طلبان تبریک گفته و برای دولت آینده تلاش بیشتر در جهت انجام رساندن وعده های بی فرجامی که در دولت قبلی داده شد را مسئلت می داریم.