کد خبر: 63379تاریخ انتشار : 2:26:40 - پنجشنبه 18 مه 2017

رئیس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران؛

روز جمعه به خداحافظی و بدرقه ی دولت کنونی خواهیم رفت

دکتر سید عزت الله ضرغامی در تجمع بزرگ حامیان حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی که عصر دیروز در مسجد جامع شهرستان فومن برگزار گردید، گفت: به فضل خداوند همه با هم در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه به خداحافظی و بدرقه ی دولت کنونی خواهیم رفت.

به گزارش بهجت نیوز؛ دکتر سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تجمع بزرگ حامیان حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی که عصر دیروز در مسجد جامع شهرستان فومن برگزار گردید گفت: به فضل خداوند همه با هم در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه به خداحافظی و بدرقه ی دولت کنونی خواهیم رفت، دولتی که از همان ابتدا راهبرد درستی را برای خدمت به مردم انتخاب نکرده بود.

رئیس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: به تعبیر شهید مطهری، جامعه ی اسلامی همچون بدن انسان، زنده و مرده دارد، اگر اتفاقات ضد اسلامی در جامعه ای رخ بدهد و آن جامعه از خود واکنشی نشان ندهد نشان دهنده مرده بودن جامعه می باشد.

وی در ادامه افزود: این روزها افراد زیادی را می بینیم که بهانه جویی می کنند و از مسئولیت هایشان فرار می کنند و به جای پاسخ دادن انشاء می خوانند. جامعه ی ایرانی جامعه ای زنده است، چهل سال آمریکا در تلاش است تا جامعه را بی خیال کند و در همین راه از هر وسیله ای استفاده کرده است و عده ای آمده اند و نقش سخنگوی آمریکا در جمهوری اسلامی ایران را بازی می کنند.

دکتر ضرغامی در واکنش به ترساندن مردم از جنگ توسط دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: شما مردمی را که در طول این سال ها شهید در راه انقلاب داده اند را از جنگ نترسانید، اگر سایه ی جنگ امروز از کشور ایران دور شده است به خاطر رشادت ها و شجاعت های همین مردم عزیز ایران است.

عضو شورای عالی فضای مجازی تصریح کرد: عده ای نگویند که آمریکا کشوری قدرتمند است، ایران اگر بخواهد می تواند ظرف چند ثانیه دشمنان ایران اسلامی را با خاک یکسان کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مردم عزیز حق دارند تا سوالاتی را از رئیس جمهور محترم مستقر بپرسند اظهار داشت: جناب روحانی، شما که مدعی رونق فرهنگی و فضای مجازی هستید چرا بعد از سه سال، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر آموزش و پرورش دولت خود را عزل کردید و همه جا اعلام کردید که استعفاء داده اند؟ دولتی که ادعای آزادی دارد چرا مدتی است صفحات مجازی را مسدود کرده است؟ این دولت حتی اجازه نفس کشیدن و انتقاد به فرزندان انقلاب را نمی دهد بعد صحبت از آزادی می کند!!

دکتر ضرغامی گفت: دولتی که چهار سال بصورت یک طرفه به صدا و سیما گزارش کار می دهد به هیچ وجه موفق نخواهد بود. این دروغ است که اعلام می کنند اگر ما نباشیم فضای مجازی در کشور بسته خواهد شد، فضای مجازی یک سرویس عمومی است که در اختیار مردم می باشد، نباید دولت به کاری که انجام دادنش وظیفه اش است، منت بگذارد.

رییس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی بیان کرد: چرا دولت آقای روحانی برای در اختیار گذاشتن فضای مجازی پنج برابر مبلغی که به خارج از کشور می پردازد را از مردم ایران دریافت می کند. این دیگر منت گذاشتن ندارد!!!  این دولت خسارت های جبران ناپذیری را به جمهوری اسلامی زده است، تمام دانشمندان هسته ای ما را ناامید ساخته و دستاوردهای ما را از بین برده است تا تحریم ها برداشته شود، آیا برداشتند؟

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان گفت: آقای روحانی به شخصیتی ارزشی، عالم، بزرگوار و خدمتگذاری که فقط به حسب تکلیف وارد میدان شده است و با اخلاق با او برخورد می کند بی احترامی می کند به کسی که سینه اش پر از اسرارها و پرونده ها و مشکلات همین آقایان است اگر در این کشور اعدامی بوده است منافقانی را اعدام کرده اند که شانزده هزار نفر را به شهادت رسانده بودند شما نباید به عنوان رییس جمهور رسمی کشور از کسانی دفاع کنید تا دو رای بیشتری داشته باشید، این ارزش زیر پا گذاشتن تمام جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

/ محمد حامد نیکبخت گیلانی