کد خبر: 63172تاریخ انتشار : 3:58:27 - جمعه 12 مه 2017

فرمانده دوران دفاع مقدس؛

امام(ره) مبنای تصمیم گیری در جریانات مختلف است

شب گذشته مهندس سعید قاسمی در نشست بصیرتی در مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن گفت: امام(ره) مبنای تصمیم گیری در جریانات مختلف است.

به گزارش بهجت نیوز؛ شب گذشته مهندس سعید قاسمی عضو هیئت علمی دانشگاه و از فرماندهان دوران دفاع مقدس در نشست بصیرتی در مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن گفت: تجربیات چهار دهه سیاسی و نظامی به جوانان ما انتفال داده نشده است متاسفانه چه در زمان اصول گراها و چه در زمان اصلاح طلب ها این کار انجام داده نشده است با این اوصاف پس چطور انتظار داریم در تصمیمات مهم فرزندان ما با ما یکسو باشند؟

مهندس قاسمی خاطرنشان کرد: چرا اصلاحات چی ها به جای پرداختن به مسایل مهم جامعه و مشکلات مردم، به درس حسین فهمیده ایراد گرفته اند؟ آیا خیلی درس سنگینی بود؟ باید بگوییم این جریان مقدمه سند ذلالت ۲۰۳۰ می باشد و رئیس مجلس فعلی آن وقت می گوید اصلا در جریان نبوده است چطور ممکن است رییس مجلس اصولگرا در جریان نباشد؟

فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: افراد رای اولی ها و دومی ها از کسانی هستند که تجربه کافی ندارند لذا لازم است اطلاعات لازم در اختیار این افراد گذاشته شود مثلا در مورد بنی صدر خیلی از مردم آن چه را که باید بدانند نمی دانند تاریخ وقتی خوب نقل نشود ما باز هم می بازیم و لگد می خوریم. باید بدانیم چطور به بقیه بگوییم فتنه گرهای ۸۸ چه کسانی بودند و نابود نشده اند و هنوز باقی هستند  بدانیم چطور بگوییم بازرگان چه کسی بود و برنامه اش چه بود؟

 عضو هیئت علمی دانشگاه در ادامه افزود: کدام مسئول و آیت الله در دانشگاه ها و محافل واقعیت های لازم را ابلاغ می کند امروز با چنین پدیده ای مواجه هستیم به طور مثال، آقایان میلیاردها تومان وام می دهند و اختلاس می کنند به طوری که حتی صفرهای اعداد غیر قابل فهم می شود ولی وقتی به افرادی که باب میل آن ها نیستند می رسند، شرط هایی می گذارند که کمترین وام با مشکلات عدیده ای همراه می شود این ها مسایلی است که جای تامل دارد.

مهندس قاسمی اظهار داشت: گاهی اوقات ما خیلی چیزها را داریم که باید درست بشود بنابراین لفظ اصلاحات و اصولگرا بد نیست باید از این آقایان اصلاح طلب پرسید کتاب شما کجاست؟ غایت فکر شما چیست و کجا می خواهید بروید؟ اصولگرایی و اصلاح طلبی از این جنس برای جریان حزب الله ضرر است این که می گویند آقای رییسی برنامه ندارد و ما برنامه داریم بله باید دید برنامه چیست؟ بله اگه برنامه منظور آن کارهای ضدنظام شما باشد حق با شما می باشد شما برای تنظیم سند افتضاح ۲۰۳۰ برنامه دارید، برای تغییر ساده زیستی زندگی امام شما برنامه دارید، برای زیر سوال بردن عزت ملت ما شما برنامه دارید، برای وهابی ستیزی و صعودی ستیزی شما برنامه دارید!! بله این گونه است که شما برنامه دارید و آقای رییسی بی برنامه است.
حضرت آقا فرمودند کمیته حقیقت یاب تشکیل بشود و معلوم شود چرا ملتی در حج کشته شدند و قطره ای آب روی آن ها ریخته نشد آیا برنامه ای داشتید؟ در حوزه اقتصاد مقاومتی چرا هیچ برنامه ای نداشتید و هر لحظه واردات ما بیشتر می شود بله شما در پیاده کردن فرامین غربی واقعا برنامه دارید.

وی در پایان گفت: برای این که بتوانیم در صحنه ها و جریانات مختلف راحت تصمیم بگیریم مبنای ما باید امام(ره) باشد تا بتوانیم در برخورد با انواع حربه های دشمن با فراست و هوشیاری رفتار کنیم و همواره بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم.

  1. سرباز روح الله گفت:

    با سلام تعداد محدودی از فرماندهان دفاع مقدس مثل حاج سعید در میدان مبارزه با مخالفین خط امام به میدان آمده اند و تبیین کننده راه او هستند بایستی با برنامه ریزی مناسبت بهره بیشتری از اینها بشود به امید پیروزی خط امام بر خط نفاق