کد خبر: 63002تاریخ انتشار : 1:35:52 - سه شنبه 9 مه 2017

با سخنرانی علیرضا زاکانی؛

همایش بزرگ انتخاباتی جوانان گیلانی با عنوان نسل چهارمی‌ها در رشت برگزار شد+ تصاویر

همایش بزرگ انتخاباتی جوانان گیلانی با عنوان نسل چهارمی‌ها در رشت با سخنرانی علیرضا زاکانی برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خوبان خبر؛ علیرضا زاکانی عصر امروز در همایش بزرگ انتخاباتی جوانان گیلانی با عنوان نسل چهارمی‌ها در سالن ورزشی شهدای آتش‌نشانی این شهر با تبریک میلاد علی اکبر و روز جوان اظهار کرد: روحانی و دیگر کاندیداها امروز یک رقابتی را با هم آغاز کردند و روحانی و جهانگیری باید گزارش عملکرد چهار ساله خود را دهند.

زاکانی با بیان اینکه دولت صراحتاً به عدم توانایی خود بارها اشاره داشته است افزود: دولت یازدهم بارها اعلام کرده است “نمی‌توانیم” و با وجود اینکه می‌داند توانایی کاری را ندارد همچنان اصرار به ادامه حضور خود در بخش مدیریت کشور دارد.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به ژست آزادیخواهی دولت یازدهم بیان داشت: دولت علاقه دارد ژست آزادیخواهی به خود بگیرد در صورتی‌که امنیتی‌ترین کابینه، متعلق به این دوره از دولت بوده است.

وی با تأکید بر اینکه دیگر نباید اجازه داد دولت سرمایه های ملت را بر باد دهد، گفت: ما امروز نسبت به گذشتگان و آیندگان مسئولیم و نباید میراث گذشتگان را بر باد بدهیم.

وی اظهار کرد: میراثی که گذشتگان در اختیار ما قرار دادند نباید بگذاریم یک عده با خودخواهی به فنا دهند و در مقابل آیندگان مسؤول هستیم و جوانانی که دل در گرو خدمت به مردم دارند باید بکوشند و دولتی که تمام هنرش خواندن آیه یأس  است نمی‌تواند جایگاهی داشته باشد.

زاکانی با اشاره به اینکه می‌گویند چرا فقیر و غنا را مطرح می‌کنید و چرا وعده می‌دهید که یارانه‌ها را سه برابر می‌کنید، متذکر شد: وقتی به مردم می‌رسند دست و دلشان می‌لرزد اما وقتی پای خودشان است به همه چیز چنگ می‌اندازند.