کد خبر: 62994تاریخ انتشار : 2:42:16 - دوشنبه 8 مه 2017

یادداشت/ کیانوش آریاپور؛

آقاجان ما به کسی رأی می دهیم که امیدش به جوانان باشد

کیانوش آریاپور در تقدیم به امام رضا علیه السلام در دفاع از حریمشان در مقابل هتاکی مجری افتتاحیه ستاد آقای روحانی در استان ایلام، یادداشتی با عنوان” آقاجان ما به کسی رأی می دهیم که امیدش به جوانان باشد” را تدوین کرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ کیانوش آریاپور در تقدیم به امام رضا علیه السلام در دفاع از حریمشان در مقابل هتاکی مجری افتتاحیه ستاد آقای روحانی در استان ایلام یادداشتی با عنوان”آقاجان ما به کسی رأی می دهیم که امیدش به جوانان باشد” را تدوین کرده است.
باز هم دربدر شب شدم ای نور سلام
باز ه زائرتان نیستم از دور سلام
با زبانی که به ذکرت شده مامور سلام
به سلیمان برسد از طرف مور سلام
سلام مولای من، سلام آقای من، سلام آقای ایران، سلام ابر رحمت آسمان ایران، سلام امام هشتم.
امام رضا جان سلام، از دور سلامتان می گویم، آقا جان زبانم لال، شنیده ام جسارت ها کرده اند بعضی ها به ساحتتان، آقا جان خدا لعنت کند آل شان را، آقا جان خیالت جمع، به دلت بد را ندهی، مگر ما مرده ایم که ساکت بمانیم، تکفیر می کنیم دشمنانت را، آقا جان نمی فهمند، جیره خواران شیطان بزرگند و نمی دانند که با آل علی هر که در افتاد ور افتاد…

آقا شنیده ام گفته اند که شما فقط امام هشتم اصولگرا ها هستید، خاک بر دهانشان، نه آقا جان شما فقط امام اصولگراها نیستید، فریاد می زنم تا بشنوند همه دشمنان، امام رضای ما، امام مهربان ما امام تمام عالم است.

آقاجان، امام رضا جان، مامون عباسی که لعنت خدا بر او باد یکبار انگور مسموم به شما داد ولی چه بگویم از بعضی ها!!! که می خواهند هر روز به علی زمان، به نائبتان انگور مسموم دهند. اما!!!
این بار دور علی پر ز مالک است با مالکان علی صف دعوا نمی شود.

امام رضا جان! بی خیالشان، رهایشان کن به حال خودشان، بگذار خوش باشند با فوردهای وارداتی و لکسوس های فراماسونی. نه! نه ! بگذار خوش باشند با قدم زدن در بندر نیویورک و خنده مستانه شکستن با قاتلان پدر آرمیتا… ولی غافلند از اینکه …

حتی اگر که حق مسلم به ما دهند این ها برای آرمیتا بابا نمی شوند.

امام رضا جان! بگذار خوش باشند با قرارداد های نفتی و خام فروشیشان، آقا جان چه می دانم شاید با گوشت کودکان مظلوم فلسطین و عراق و سوریه آبگوشت هم درست کردند و با ملکه الیزابت نوش جان کردند. باشد ارزانی خودشان ولی آقا جان ما بلورهای نمک نذری حرم را با دنیا عوض نمی کنیم.

آقا جانم ! ممنونم از شما که ما را همراه خادمت کردی برای کمک به مردم، برای یاری رساندن به نائبتان امام خامنه ای، آری آقا جان ما رای می دهیم به خادم شما چون صادق است، رای می دهیم به خادمت چون ساده زیست است، رای می دهیم به خادم شما چون مدیر و مدبر است، رای می دهیم به خادمتان چون درک می کند فقر یعنی چه، سختی یعنی چه،خدمت یعنی چه، ایثار یعنی چه، بله آقا جان رای می دهیم به خادمتان چون پشتیبان ولایت فقیه است چرا که امام روح ا… فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد. رای می دهیم به خادمتان چون انقلابی است، رای می دهیم به خادمتان چون مذاکره می کند، توافق هم می کند ولی قهرمانانه و با قدرت و با حفظ عزت ایران اسلامی، آری امام رضا جان رای می دهیم به خادمتان چون هم تدبیر دارد هم امید، رای می دهیم چون تدبیرش در کلام نائب شماست و امیدش به مردم و جوانان نه اینکه امیدش به کاخ سفید و دست کدخدا باشد.

آقا جان حالا می خواهیم اعلام موضع کنیم، موضع ما همان موضع روح خدا امام روح ا… ست. همان موضع شهدا و رهبری ، همان موضعی که مردم ما سر می دهند در بیست و دوم بهمن و حماسه 9 دی. آری فدایت شوم، امام رضا جان، خمینی کبیر ما فرموند آمریکا شیطان بزرگ است و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید و این مرگ بر آمریکا های شما است که برای آمریکا مرگ می آورد. آقا جانم بر من خرده از تکراری بودنش نگیرید. گاهی خوب است تکرار مکررات. و در آخر آقا جان عرض می کنم :
باید گره به دست علمدار وا شود با این کلید حل معما نمی شود.

  1. .... گفت:

    عمل ناهنجار مجری و کف زدنهای اصلاح طلبان نشانگر شخصیت واقعی آنان بود که حتی برای موقعیت خود حاضرند به اءمه معصومینمان هم جسارت کنند.لعنت بر آنهایی که به دنبال تفرقه در بین مسلمانان هستند.و لعنت بر حتاکی کنندگان که خونشان حلال است.مردم ماربان و امام رضا دوست ایران باید جواب بی ادبی این مفت خوران نظام را بدهند.گویا زیادی خورده اند و هار گشته اند