کد خبر: 62912تاریخ انتشار : 2:00:43 - یکشنبه 7 مه 2017

رئیس ستاد دکتر رئیسی در گیلان؛

ما باید از یک جریان مخلص و اصیل انقلابی حمایت کنیم/ آقای رئیسی یعنی مدیریت انقلابی و ولایی

مهندس سید علی آقازاده رئیس ستاد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در گیلان عصر امروز در مراسم افتتاح ستاد مرکزی دکتر رئیسی در فومن گفت: ما باید از یک جریان مخلص و اصیل انقلابی حمایت کنیم، آقای رئیسی یعنی مدیریت انقلابی و ولایی.

به گزارش بهجت نیوز؛ مهندس سید علی آقازاده رئیس ستاد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در گیلان عصر امروز در مراسم افتتاح ستاد مرکزی دکتر رئیسی در فومن گفت: دلیل این که در این مکان جمع شده ایم این است که برای سرنوشت خودمان تصمیم بگیریم و انتخاب درستی در انتخابات پیش رو داشته باشیم. وقتی تاریخ را نگاه می کنیم می بینیم که خیلی از حاکمیت های سیاسی هویت سیاسی نداشتند تحت مستعمره کشورهای مزدور و استعمارگر بودند اما ملت ایران در تاریخ ریشه دار و دارای حاکمیت سیاسی بود.

رئیس ستاد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در ادامه خاطرنشان کرد: ملت ایران بعد از ظهور اسلام منادی عدالت خواهی و عزت خواهی با تفکر فاطمی و ولایی داشته است. ملت ما همواره تحولات جهانی را می شناختند این مردم همیشه در صحنه بودند ما نهضت تنباکو، نهضت امام(ره) و نهضت ملی نفت را داشتیم. ملت ما در طول تاریخ ساختار سازی کردند دولت را تشکیل دادند تهدیداتی علیه جمهوری اسلامی ایران طراحی شد اما مردم مقابله در برابر آن ها مقابله کردند. ما امروز حوادث مختلفی از جمله عراق، یمن، سوریه و… را می بینیم اگر نهضت ملی در مقابل دشمن قرار نمی گرفت نمی توانستیم مقاومت کنیم. ما فقط یک عیب بزرگ داریم چون مردم ما منفعت طلب نیستند و صادق هستند اما باید هوشیار باشیم و بصیرت داشته باشیم ما متقلبین و نفوذی ها را باید بشناسیم وگرنه جواب خدا را نمی توانیم بدهیم مدیریتی که امانت خون شهدا است را نباید به دست نااهلان بدهیم وگرنه چرا ما الان باید مورد تمسخر قرار بگیریم که کشور اسلامی مگر می شود فساد در آن وجود داشته باشد. لذا نیروهای ارزشی و انقلاب را باید انتخاب کنیم این ها اهل فساد نیستند چشم طمع ندارند حقوق مردم را نادیده نمی گیرند.

مهندس آقازاده تصریح کرد: امروز مدیریتی که باید در جامعه اسلامی امانت دار امانت مردم باشد باید شرایط خاص و ویژگی های ناب را داشته باشد. آیا عیب نیست در لایحه مدیریتی نظام اسلامی یکدفعه حقوق های نجومی سر بیرون بیاورد؟ واقعا کدام غیرت و وجدان، کدام فرهنگ و تعصب چنین امری را می پذیرد که دوباره این ها بخواهند جامعه را مدیریت کنند؟

وی در ادامه افزود: در بحث برجام متاسفانه نتایج خوبی را نداشتیم  این که ما به کشوری که دشمن چندین ساله ما است بگوییم خزانه ما خالی است این حرف قشنگی نیست و این یک مواجهه ذلت بار بود. این ها همه نشان دهنده مدیریت ضعبف می باشد بحث رکود و بیکاری جوانان را داریم ما امروز بیش از شش و نیم میلیون جوان بیکار داریم بیش از پنج میلیون در حال تحصیل داریم بازار که تعطیل است و به بهانه مقابله با تورم مردم را سرگرم می کنند. عزت ملی در برنامه برجام زیر سوال رفت و مشکلات اقتصادی همچنان پا برجا ماند.

رئیس ستاد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در گیلان در پایان اظهار داشت: فرهنگ اشرافیت و نبود تفکر انقلابی با تاریخ ملت ما هیچ سنخیتی ندارد. دلیل این که ما آقای رئیسی را امروز معرفی می کنیم این است که ما نیاز به یک ظرفیت انقلابی داریم فردی است که می تواند از ظرفیت های ملی و دینی این مملکت استفاده بکند این انقلاب و مدیریت را باید به اهلش داد. ما باید از یک جریان مخلص و اصیل انقلابی حمایت بکنیم و آقای رئیسی یعنی مدیریت انقلابی و ولایی.