کد خبر: 62907تاریخ انتشار : 18:02:47 - شنبه 6 مه 2017

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فومن؛

احساسی رأی ندهیم/ ما به شهدا باید جواب پس بدهیم

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فومن حجت الاسلام والمسلمین میرشمس اکبر حسینی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: همه باید تلاش کنیم احساسی رأی ندهیم چون ما به شهدا باید جواب پس بدهیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فومن حجت الاسلام والمسلمین میرشمس اکبر حسینی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: دشمنان اسلام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره تلاش کرده اند با نفوذ فرهنگی به باورهای دینی و اعتقادات ما، آن ها را مورد حمله قرار دهند. حساسیت هایی که منطقی بود به تندروی و خشونت طلبی محکوم می شد در حالی که این دفاع از عقاید و باورها بود دفاع از چهارچوب های اصلی نظام بود.

میرشمس اکبر حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: امروز تهاجم دشمن نسبت به باورها و ارزش های دینی ما می باشد انسان منطقی به دنبال آزادی حیوانی نیست اما متاسفانه قشر جوانی که آگاهی کافی به حربه های دشمنان نداشته باشد در فضاهای ایجاد شده توسط این افراد گرفتار می شود. لذا اصل حرکت دشمنان اسلام هدف قرار دادن مبانی دینی است تا اعتقادات دینی را سست کنند. دشمن برنامه درازمدت دارد می دانند امروز نمی توانند کاری بکنند آن ها برای نسل آینده در حال برنامه ریزی هستند تا نگاه آنان به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نباشد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی تصریح کرد: یاران امام حسین(ع) اول خودشان را فدا کردند ما نیز فدایی این ولایت هستیم مباشات هم نمی کنیم ما انقلابی هستیم و نگاهی جهادی داریم کشور مال هیچ حزب خاصی نیست جامعه باید به سمتی حرکت کند که این انقلاب به دست صاحب عصر(عج) برسد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فومن اظهار داشت: رهبری در روز تولد امام حسین(ع) گفت: شعارهای خودتان را طوری انتخاب کنید که همه بدانند شما برای خدمت به قشر ضعیف کمر همت بسته اید ما جز از راه کار جهادی و انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. این کشور نیروی آگاه و بصیر زیادی دارد که باید از این ها استفاده بشود مسئولیت ها و مدیریت ها مانند کف روی آب است می آید و می رود اگر مردم در روز انتخابات حضور داشته باشند کشور در امنیت خواهد بود انتخابات امنیت ملی ما را تامین می کند.

وی در پایان افزود: هر کسی در هر جایی که مسئولیتی دارد باید برای مردم خدمت کند در غیر این صورت غاصب آن مسئولیت است و باید کنار برود. برای عده خاص و جیب خودشان نباید کار کنند و فقط کشور را بین خودشان تقسیم کنند. مقام معظم رهبری می فرمایند: رای مردم حق الناس است از این حق اگر کسانی تعرض کنند باید در مقابلشان ایستاد. با حضور در صحنه های دینی جامعه از نفوذ دشمن بکاهیم و احساسی رأی ندهیم چون ما به شهدا باید جواب پس بدهیم.