کد خبر: 62632تاریخ انتشار : 14:27:47 - پنجشنبه 4 مه 2017

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در یادواره شهدای جهادگر فومن؛

باید راه شهدا و خط امام(ره) را انتخاب کنیم

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده صبح امروز در یادواره شهدای جهادگر که به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن و مدیریت جهادکشاورزی فومن در گلزار شهدای فومن برگزار شد گفت:باید راه شهدا و خط امام(ره) را انتخاب کنیم

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده صبح امروز در یادواره شهدای جهادگر که به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن و مدیریت جهادکشاورزی فومن در گلزار شهدای فومن برگزار شد گفت: فرارسیدن روز پاسدار را باید به همه پاسداران رشیدی که حافظ آرمان های انقلاب اسلامی هستند تبریک گفت و همچنین با تاسف فراوان درگذشت رزمنده دوران دفاع مقدس مرحوم کربلایی جمشید رنجبر را به خانواده داغدار و همه دوستان و همرزمانش تسلیت عرض می‌کنم.

این کارشناس مذهبی در ادامه با اشاره به مفهوم‌ جهاد تصریح کرد: جهاد واژه مقدسی است که انسان آشنا با دین با این لفظ انس و قرابتی دیرینه دارد.

وی در ادامه بیان کرد: وجود مقدس امام(ره) در قدم دوم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تاسیس نهادهایی همچون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، بسیج مستضعفین، جهاد سازندگی و … تلاش کرد جامعه را به سمت جامعه ای اسلامی سوق دهد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده تاکید کرد: جهاد سازندگی با هدف تلاش برای رفع محرومیت تشکیل شد و سنگرسازان بی سنگر در این راه جانانه مجاهدت کردند.

وی در ادامه افزود: امروز استکبار نیازی ندارد با ما بجنگد چون ما با دست خودمان بتن با غنای بالا در قلب تاسیسات هسته ای خود ریخته ایم، چرا ما نمی توانیم؟ امروز برخی چون خودشان نمی توانند می گویند ما نمی توانیم.

این کارشناس مذهبی در پایان تصریح کرد: امروز سخن شهدا این است که باید راه شهدا و خط امام(ره) را انتخاب کنیم چرا که امام(ره) معتقد بود ما می توانیم کشورمان را بسازیم، شهدای ما برای دفاع از استقلال کشور جانفشانی کردند لذا شما دیدید در فتنه ۸۸ برخی می خواستند آرمان انقلاب را نابود کنند اما با رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی آن انقلاب رنگی نافرجام ماند و در قضیه برجام هم دیدیم که نمی شود به استکبار جهانی اعتماد کرد.