کد خبر: 62558تاریخ انتشار : 2:20:29 - چهار شنبه 3 مه 2017

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فومن؛

حق‌الناس در انتخاب اعضای هیئت اجرایی انتخابات شوراها در فومن تضییع شد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه در انتخاب هیئت اجرایی فومن حق الناس مورد توجه قرار نگرفت و به مردم دروغ گفته شد، گفت: نماینده و فرماندار با این انتخاب به مردم اهانت کرده و باید توضیح داده و عذرخواهی کنند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام میر شمس اکبر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در فومن ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که جامعه نیازمند به تحولات مهم و حقیقی از لحاظ معنوی و اقتصادی است، اظهار داشت: فرمایشات رهبری راه‌گشا و هدایت کننده است به شرطی که عمل شود.

وی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس برای همه نیروهای مسلح، بسیجیان و نیروهای جهادی به‌ویژه سپاه یک سند افتخار است، بیان داشت: ما هر چه داریم از این هشت سال جنگ تحمیلی است و نباید با عملکرد خود خون شهیدان را پایمال کنیم.

مسئول نمایندگی ول‌ فقیه در سپاه ناحیه فومن با تاکید بر اینکه جامعه ما از آسیب‌های اجتماعی زیادی رنج می‌برد، تصریح کرد: بیش از 30 کارخانه با سابقه طولانی در عرصه تولید در کشور تعطیل شده و اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی مانده است.

وی با بیان اینکه دشمنان قصد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران را داشته و کمبودها را به نظام نسبت می‌دهند، خاطر نشان کرد: حضور حداکثری و با بصیرت مردم در انتخابات پیش رو می‌تواند مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و استکبار جهانی زده و دشمنان را زمین‌گیر کند.

اکبر حسینی با اشاره به اینکه مردم با انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی کشور را بیمه کرده و از آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی دشمنان پیشگیری کنند، گفت: البته مردم همواره در همه صحنه‌های مهم ایران حضور پررنگ داشته و دشمنان را مایوس و نقشه ‌ای آن‌ها را نقش بر آب کرده‌اند.

مسئول نمایندگی ول‌ فقیه در سپاه فومن با بیان اینکه در انتخاب هیئت اجرایی انتخابات شوراها در فومن حق الناس مورد توجه قرار نگرفت و به مردم دروغ گفته شد، اظهار داشت: نماینده و فرماندار باید از مردم عذر خواهی کرده و بگویند چرا اینگونه هیئت اجرایی انتخاب کرده‌اند.

وی با اشاره به با انتخاب هیئت اجرایی به مردم این شهرستان اهانت شده است، گفت: اعضای هیئت‌های اجرایی غالباً از معتمدین آن شهرستان انتخاب شده و عقل سلیم حکم می‌کند افرادی که دارای اشکال و شهرت هستند کنار گذاشته شوند اما این موضوع در این شهرستان مورد توجه قرار نگرفت.

اکبر حسینی با تاکید بر اینکه “مردم، مردم”  کردن نماینده و فرماندار در این شهرستان مصداق دروغ است، بیان داشت: نماینده و فرماندار با انتخاب این هیئت اجرایی که در اذهان عمومی مشهور هستند به مردم اهانت کرده و باید توضیح داده و عذرخواهی کنند.

وی با بیان اینکه هیئت اجرایی که خود دارای مشکلاتی هستند و مورد قبول مردم فومن نیستند چطور می‌خواهند حافظ رای مردم باشند افزود: هیئت اجرایی باید در قبال نیروهای انقلابی که در شورای اسلامی رد صلاحیت و حزف کردند به مردم و آن دنیا پاسخگو باشند.