کد خبر: 62550تاریخ انتشار : 1:52:30 - چهار شنبه 3 مه 2017

دولتی که حقوق نجومی در کارنامه خود دارد، نمی تواند نشاط و امید را در جامعه ترویج دهد

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نظرعلی علیزاده در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز؛ با تبریک ایام اعیاد شعبانیه اظهار کرد: دولتی که حقوق نجومی در کارنامه خود دارد، نمی تواند نشاط و امید را در جامعه ترویج دهد. متاسفانه هنوز دولتمردان نمی دانند که با همایش و سخنرانی نمی توان نشاط و امید را در جامعه ترویج کرد.

 دبیر جبهه مردمی نیبروهای انقلاب اسلامی نظرعلی علیزاده در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز؛ با تبریک ایام اعیاد شعبانیه اظهار کرد: ما شعبان ماه رحمت و خودسازی است وی با بیان اینکه امروز شاهد اتحاد نیروهای مردمی هستیم افزود: همین امرباعث شده در بدنه نیروهای ضد مردمی شاهد نا امیدی هستیم.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نشان داده که دولت چند ماهه آخر است افزود: دولتی که با وعده های دروغ به مردم به جایگاه ریاست جهموری را تصاحب کرد فکر کرده، امروز یک کارگاه چند بار افتتاح شده را دوباره افتتاح کند تا آبروی رفته خود را بازیابد.

علیزاده با بیان دولت و ایادیش اینقدر گستاخانه به شعور مردم توهین نکند افزود: دولتی که حقوق نجومی در کارنامه خود دارد، دولتی که دختر وزیرش به جرم قاچاق دستگیر می شود ،دولتی که علنا دروغ میگوید نمی تواند نشاط و امید را در جامعه ترویج دهد.

وی با بیان اینکه برگزاری همایش “نشاط و امید” با امکانات دولتی آن هم در زمان تبلیغات توهین به شعور جوانان استان گیلان است، افزود: متاسفانه هنوز دولتمردان نمی دانند که با همایش و سخنرانی نمی توان نشاط و امید را در جامعه ترویج کرد.

دبیر جبهه مردمی با بیان اینکه در زمان تبلیغات ریاست جمهوری اینگونه همایش ها فقط کارانتخاباتی و تبلیغ برای دولت هست، افزود: از کسانی که بیت المال رحم نکرده اند، حق جوانان این کشور را می خورند، حقوق نجومی می گیرند و توسط آقای نوبخت ذخیره انقلاب معرفی می شود، چگونه می تواند جوانان حرف ها یاور را بشوند و امید به آینده پیدا کند.

وی ادامه داد: مگر نوبخت نمی دانست که تمام در آمد مردم گیلان برنج است پس چرا در زمان توزیع سبد کالا به مردم؛ به جای برنج ناب گیلانی که می توانست باعث اشتغال زایی هم باشد، برنج هندی و پاکستانی و … در سبد قوت مردم قرار داد.

علیزاده به حوادث روز کارگر در حرم مطهر امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: انگار فریاد عزا عزا گارگران جوان را نشنیده است آیا با این گونه همایش عزا این کارگران حل می شود تا کی گفتار درمانی؛ جوان برای امید داشتن به آینده باید عمل را هم ببینید

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه این دولت بحق دولت حرف است گفت: باید به این جنابان عرض شود به جای این گونه حیف میل کردن بیت المال، ای کاش وارد میدان می شدند مشکل مردم را حل می کردند نه اینکه دوباره حرف بزنند و وعده های بدون پشتوانه بدهد.

علیزاده با بیان اینکه ایادی دولت تدبیر و امید این گونه به شعور و فرهنگ جوانان گیلانی توهین نکند افزود: هنوزدولت درک نکرده است که نشاط و امید با سخرانی و همایش در جوانان بوجود نمی آید بلکه باید اشتغال و ازدواج مسکن جوانان حل شود.

وی ضمن هشدار به مسئولین دولتی و تاکید بر این که نباید از امکانت دولتی که متعلق به مردم است به نفع شخص خاصی هزینه شود، ادامه داد: هیات نظارت و برگزار کنندگان انتخابات در خواست دارم نسبت به اینگونه رفتارها واکنش نشان دهند.