کد خبر: 62440تاریخ انتشار : 1:57:50 - یکشنبه 30 آوریل 2017

اعتراض به هئیت نظارت؛

کاندیداهایی که قانون تبلیغات را رعایت نمی کنند حق شهروندی را رعایت نخواهند کرد

رامین آقایی کاندیدای شورای شهر رشت در اعتراض به هئیت نظارت و دیگر کاندیدای شهر در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: کاندیدایی که قانون تبلیغات را رعایت نمی کنند حق شهروندی را رعایت نخواهند کرد

به گزارش بهجت نیوز؛ رامین آقایی کاندیدای شورای شهر رشت در اعتراض به هئیت نظارت و دیگر کاندیدای شهر در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: پس نظارت واقعی کجاست؟ هئیت نظارت بر انتخابات چگونه نظارت کرده است؟ چطور کاندیدایی که در زمان انتخابات، قانون تبلیغات را رعایت نمی کنند می خواهند قانون شهرداری و شهروندی را رعایت کنند؟!

وی در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز تصریح کرد: کاندیداهایی که به هر قیمتی صدها میلیون تومان خرج می کنند تا بر کرسی انتخابات بنشینند بر چه اصولی دست به ارقام صدمیلیون تومانی می زنند با چه برنامه ای؟
وی در ادمه افزود: کاش هزینه های این کاندیداها در راه کمک به افراد نیازمند خرج می شد سراغ داریم افرادی را در جامعه که در مخارج اولیه زندگی مشکلات عدیده ای دارند.

وی با توجه به قیمت های گزاف دلالان انتخابات خاطرنشان کرد: ای کاش صنف و ارگانی بر این قیمت ها نظارت داشت چون کوچکترین کاری می خواهیم برای تبلیغات انجام دهیم متاسفانه با هزینه های گزاف روبه رو می شویم.

آقایی در پایان گفت: واقعا انتظار چنین فضایی را نداشتم بنده برای اولین بار در انتخابات شرکت کرده ام و واقعا نمی دانستم که این همه آلودگی و مشکلات در این فضا وجود دارد. جای بسی تاسف است که کاندیدایی که حتی پول می دهند تا یک نفر برایشان اهداف بنویسید، و این یعنی فاجعه. در مقابل افرادی با توانایی فکری و اجرایی بالا و با هزینه های کم می توانستند پا در این عرصه بگذارند ولی به دلیل شرایط مالی ضعیف موفق نمی شوند، چه بسا از این افراد در جامعه کم نیستند.

/زهرا خوشگفتار