کد خبر: 62408تاریخ انتشار : 0:41:29 - شنبه 29 آوریل 2017

شب گذشته صورت پذیرفت؛

افتتاح ستاد یک نامزد ریاست جمهوری با حضور یک مسئول دولتی در فومن!

شب گذشته ستاد یک نامزد ریاست جمهوری با حضور یک مسئول دولتی در فومن افتتاح گردید!

به گزارش بهجت نیوز؛ شب گذشته شاهد افتتاح ستاد مرکزی روحانی در شهرستان فومن به ریاست علی شفاهی و با حضور دکتر کیوان محمدی رئیس سازمان برنامه و بودجه در استان گیلان بودیم. حال سوال این جاست که چطور فردی با سمت دولتی وارد چنین فضای سیاسی و انتخاباتی می شود!؟ مگر غیر از  این است که «محمد باقر نوبخت» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه  و بودجه کشور  در پاسخ به این سوال که آیا خبر انتخاب شریعتمداری معاون رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی روحانی را تأیید می کنید یا خیر و این که در صورت تأیید آیا این اقدام منافاتی با مسئولیت دولتی وی ندارد گفته: «من هم این خبر را مثل شما از رسانه ها شنیدم و اطلاعات دیگری ندارم. اما این اطمینان خاطر را به همه می دهم که هر اقدامی که بنا باشد انجام دهیم براساس قانون خواهد بود.» سخنگوی دولت این را هم اضافه کرده، «مطمئن باشید که اگر بخواهد اتفاقی در این زمینه بیفتد ما قوانین را بیش از پیش رعایت می کنیم تا مشکلی پیش نیاید.»

 اما این مسأله شبهه بهره گیری از امکانات دولتی و عمومی برای مصارف انتخاباتی که مغایر اصل 68 قانون انتخابات است را به ذهن تداعی می کند، چون با مشخص شدن رئیس و اعضای ستاد انتخاباتی رئیس جمهور طبیعتا افراد مسئول در آن باید اگر مسئولیت و سمت دولتی دارند، از آن استعفا کرده و تمرکز خود را معطوف مسأله انتخابات کنند تا دیگر بحث بهره گیری از امکانات دولتی از جانب کسانی که در ستاد روحانی مسئولیت انتخاباتی یافته اند، مطرح نگردد.

 حال باید دید حضور یک مقام استانی در افتتاح ستاد یک کاندید ریاست جمهوری چگونه از جانب مدعیان قانون مداری توجیه می گردد.

 

/ کیارش آریاپور

 1. شهروند فرهنگی گیلانی گفت:

  مطمین باشید افراد دروغ گو کم حافظه اند و نوبخت و تیم دولت روحانی باید بجای تدبیر ، نام تزویر را برای دولت خود انتخاب کنند.

 2. روشن گفت:

  میگن مسئول دولتی شب میتونه کار انتخاباتی بکند. ولی صبح تو محل کار بی طرفه! از قدیم گفتن در مثال مناقشه نیست؛ شب سیاه، گاو سیاه .

 3. غبدالله گفت:

  از این دولت هرچی بگی بر میاد این که چیزی نیست خیلی طبیعیه برای این دولت پرمدعا رئیس سازمان برنامه و بودجه بیاد تو افتتاح ستاد انتخاباتی روجانی ….وااسفا وااسفا وااسفا اینها نشان میده که کارروحانی داره تمام میشه ومیخان از این طریق رای جمع بکنند اما غافل از این که دیگه گذشت دیر جنبیدید مردم دیگه تشخص میدند که به کی رای بدهند روحانی خداحافظ تا انتخابات دیگر البته اگر تائیدت بکنند

 4. فومنی ساکن مرکز گفت:

  به حول و قوه الهی جنبش 96 درصدی بر زالوصفتان حرامخور پیروز میشود. أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ