کد خبر: 62038تاریخ انتشار : 13:09:53 - پنجشنبه 20 آوریل 2017

دکتر افتخاری، مشاور عالی کمیته ملی المپیک؛

حمایت استاندار گیلان از تیم های سپیدرود رشت و ملوان انزلی ستودنی است

دکتر علی افتخاری،‌ مشاور عالی کمیته ملی المپیک و عضو فدراسیون جهانی کشتی و یکی از حامیان واقعی ورزش استان گفت: حمایت استاندار گیلان از تیم های سپیدرود رشت و ملوان انزلی ستودنی است.

به گزارش بهجت نیوز؛ در حالی که فقط دو هفته به پایان رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشورمان باقی مانده و دو نماینده گیلان جزو 4 مدعی صعود به مسابقات لیگ برتر هستند، این روزها شور و حال وصف ناشدنی در ورزش گیلان ایجاد شده تا بلکه فوتبال گیلان در فصل آینده سهمیه ای بدست آورد و یکی از دو تیم سپیدرود رشت و ملوان انزلی به لیگ برتر فوتبال گیلان صعود کنند.

در همین راستا دکتر علی افتخاری،‌ مشاور عالی کمیته ملی المپیک و عضو فدراسیون جهانی کشتی و یکی از حامیان واقعی ورزش استان گفت: امیدوارم شرایطی ایجاد شود تا با تلاش تیم های گیلانی، فصل آینده در لیگ برتر سهمیه داشته باشیم و صعود یکی از دو تیم سپیدرود و ملوان به رقابت های فصل آینده لیگ برتر کمترین چیزی است که فوتبال گیلان استحقاقش را دارد.

وی افزود: البته تاکنون هر دو تیم ملوان و سپیدرود با وجود مشکلات و تنگناهای موجود در کسب نتیجه موفق عمل کرده اند و شایسته تقدیر هستند.

دکتر افتخاری اضافه کرد: در این راستا نقش استاندار گیلان در حمایت از تیم های سپیدرود رشت و ملوان انزلی ستودنی است و در مجموع دکتر نجفی در مقاطع مختلف با شارژ مالی هر دو تیم در این بین بسیار درخشان ظاهر شده و به یکی از حامیان اصلی و ورزش دوست ترین استانداران کشور تبدیل شده است.

مشاور عالی کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: استاندار گیلان در مجموع و طی این فصل فوتبال لیگ دسته اول در چند نوبت با تقویت روحیه تیم های گیلانی باعث کسب نتایج مطلوب و رضایت خاطر مردم استان شده و عامل حضور سپیدرود و ملوان در جمع 4 تیم برتر صدر جدول گردیده است.

وی اظهار داشت: مساعدت های ویژه و پرداخت های میلیارد ریالی دکتر نجفی طی چند هفته اخیر به نمایندگان گیلان در لیگ دسته اول و حضور در جلسات دورهمی این دو تیم علاوه بر کمک مالی باعث تهییج روحیه بین بازیکنان و تماشاگران سيپدرود و ملوان شده است.

/رویا خرسندی