کد خبر: 61927تاریخ انتشار : 15:30:13 - یکشنبه 16 آوریل 2017

یادداشت/ حسین حسین زاده فومنی؛

دلسوزان خبیر انقلاب فردی را برگزینند با همه وجود به اسلام و ولایت پایبند باشد

حسین حسین زاده فومنی در یادداشتی با عنوان”دلسوزان خبیر انقلاب فردی را برگزینند با همه وجود به اسلام و ولایت پایبند باشد” موضوع انتخابات ریاست جمهوری را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین حسین زاده فومنی  در یادداشتی با عنوان”دلسوزان خبیر انقلاب فردی را برگزینند با همه وجود به اسلام و ولایت پایبند باشد” موضوع انتخابات ریاست جمهوری را مورد بررسی قرار داده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد؛

سخنی با دوستان انقلاب! تاریخ پر فراز ونشیب انقلاب عظیم اسلامی علی الخصوص پس از رحلت امام امت و انتخاب شایسته و به موقع مقام معظم رهبری آدمی را به یاد مظلومیت و غربت به تمام معنای حضرت علی (ع) می اندازد که بعد از ارتحال عالمکاه پیامبر اعظم اسلام، حضرت علی (ع) با التفات به سفارشات بسیار اکید نبی مکرم و توصیه های حق مدارانه ای که در حمایت های جانانه و همه جانبه ای راکه از علی (ع) داشتند لیکن اصحاب و افرادی که سالیان متمادی در کنار و همراه ایشان بودند به خاطر دنیا پرستی و جاه طلبی با نهایت بی مهری وخیانت و خباثت مولا را تنها گذاشتند وآن وجود نورانی را چطور بی رحمانه خانه نشین و حتی بالاترین ظلم را در حق او و اولاد بر حقش به عمل آوردند. مع الاسف امروز تاریخ صدر اسلام در حال تکرار است و مولا و مقتدای ما آقا سید علی که جان بی مقدار و ناقابل من ناچیز به فدای یک لحظه نفس کشیدن او باد، چقدر مظلوم و غریب و بی یاور است. که در این باره آدم باید خون گریه نماید.

افرادی که در این مدت زعامت ایشان همواره در تمامی فرمایشات عمومی شان در یک قدمی حضرت آقا حضور دارند و رهنمود های خیر خواهانه و حکیمانه معظم له را می شنوند با کمال تاسف گویی گوششان کر و چشمشان کور و دلشان مریض و قلبشان سنگ می باشد و در اجرای اوامر و منویات ایشان اینقدر بی توجه و لا عمل، واقعأ قساوت تا چه اندازه، خیانت تا چه حد؟ حقیقت مطلب اینکه بعد از روی کار آمدن دولت های سازندگی (اشرافیگری) و اصلاحات(افساد گری) و مکتب ایرانی (انحرافی) و تدبیروامید (اعتدال ذلت پذیر) چه خیانت ها و جفا هائی که بر حق اهداف تعالی بخش اسلام عزیز و آرمان والا و بزرگ انقلاب و دستاورد شهیدان و… که نکردند و چگونه بایستی در محضر عدل الهی پاسخگو باشند. اینهائی که می بایستی خود در اطاعت پذیری و ارج نهادن به اوامر مقام شامخ ولایت امر و امامت امت جهت آحاد جامعه مورد الگو قرار می گرفتند متاسفانه به بهانه شخص دوم کشور و به عنوان رئیس جمهور بودن چه تمرد هایی که نکردند و چه کوتاهی و بی توجهی هایی که باعث حرمت شکنی جایگاه رفیع رهبری شد  به عمل نیاوردند.

با اینگونه برخورد سخیف و رفتار نفسانی به اصل دین و شجره طیبه انقلاب ضربه جبران ناپذیری را وارد ساختند که واقعأ جبران آن غیر ممکن است و اکنون هم که همه هجوم آورده اند برای ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و به ظاهر ادعای اسلامیت ناب و انقلابی بودن و اطاعت پذیری از قانون را سر می دهند ولی وقتی که در منصب ریاست جمهوری قرارگرفته همه اصول پایدار و اساس انقلاب و بنیان عمیق نظام را به نسیان می برند و قبیله ای و حزبی عمل می نمایند. اما آنچه که در این برهه از زمان بسیار بسیار مهم است و دوستداران بصیر و دلسوزان خبیر انقلاب و عاشقان مرید رهبری خیلی بایستی مراقب باشند این است که فردی را برگزینند با همه وجود و تمام توان به اسلام و ولایت و رهبری و راه سعادت بخش امام و مسیر فروزان شهیدان به معنای حقیقی کلمه پایبند و استوار و ثابت قدم باشد و با اتکال به خدا و اقتدار معنوی و افتخار ملی و اعتماد به نفس و اهتمام به امور و استکبار ستیزی طریق عزت آفرین امام راحل را احیاء و در عرصه عمل تداوم بخشند و بدینگونه با انتخاب فرد اصلح دل نازنین و قلب پرغصه دار ولی امرمان را خشنود و مسرور سازیم.

  1. محمد گفت:

    سلام آقای حسین زاده متن خوبیه، منتظر همچنان بنویس.