کد خبر: 61869تاریخ انتشار : 16:04:04 - جمعه 14 آوریل 2017

امام جمعه فومن؛

کاندیداهائی که انگیزه غیر خدائی دارند بهتر است انصراف بدهند

امام جمعه فومن ظهر امروز در نماز جمعه این شهرستان گفت: کاندیداهای شورای شهر فومن که انگیزه غیر خدائی دارند بهتر است انصراف بدهند.

به گزارش بهجت نیوز؛ امام جمعه فومن ظهر امروز در نماز جمعه این شهرستان گفت: خداوند بزرگ عالم و ناظر بر اعمال همه بندگان می باشد و روزی فرا خواهد رسید که اعمال ما تجسم خارجی پیدا کند و آن وقت است که کار از کار گذشته است و حسرت برای ما باقی می ماند.

حجت الاسلام و المسلمین صفوی با اشاره به داستان حضرت موسی (ع) و حضرت شعیب(ع) در قرآن مجید اظهار کرد: خدا در داستان موسی(ع) و شعیب(ع) در قرآن از زبان دختر حضرت شعیب(ع) برای موسی (ع) صفاتی چون قوی بودن و امین بودن را ذکر می کند لذا در جامعه اسلامی هم مسئولین ما باید قدرت اجرائی بالائی داشته باشند ، مدیریت قوی و برنامه ریزی داشته باشند، روحیه برخورد با فساد داشته باشند و امین و صادق باشند.

امام جمعه فومن در ادامه افزود: روز گذشته در کشور و در شهرستان ما مراسم بزرگ اعتکاف این سنت حسنه با حضور جوانان عزیز در مساجد برگزار شد که این از برکات انقلاب اسلامی است که جوانان در آرامش و امنیت برای معتکف شدن در مساجد حضور می یابند و باید بدانیم هر کس اطاعت پذیری از خدا و رسولش داشته باشد با پیغمبران و ائمه اطهار(ع) و شهدا محشور خواهد شد.

حجت الاسلام صفوی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: رهبری انقلاب در دیدار با برخی از دولتمردان به چند نکته اشاره کردند که نکته اول انگیزه دینی بود که عامل تحرک مجاهدان راه خدا همواره می باشد و موجبات اعتلای انقلاب اسلامی را فراهم آورده است.همچنین رهبر بزرگوار در رابطه بااشتغال فرمودند که در افتتاح کارخانه ها مسئویلین باید تلاش مضاعف داشته باشند چرا که با حل مشکل اشتغال مشکلات دیگر حل خواهد شد.

امام جمعه فومن در رابطه با شهرک های صنعتی فومن تاکید کرد: شهرستان فومن دارای دو شهرک صنعتی می باشد که که لازم است توجه گردد که چند کارخانه در این شهرک ها فعال است و چند کارخانه تعطیل شده است لذا امیدواریم مسئولین محترم شهرستان برای رفع این مشکلات تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین صفوی در پایان با اشاره به موضوع انتخابات خاطرنشان کرد: در رابطه با انتخابات پیش رو باید توجه کنیم که هر رای برای هر کسی توسط هر فردی در هر صندوقی رای به انقلاب اسلامی است و باید توجه کنیم رای به ولایت و رهبری می باشد و انشاءالله با مشارکت حداکثری همراه خواهد شد. نکته بعدی به کاندیداهای محترم عرض میکنم انگیزه شما برای خدمت باید فقط برای خدا باشد و کاندیداهای شورای شهر فومن که انگیزه غیر خدائی دارند بهتر است انصراف بدهند و همچنین همه باید ظرفیت پذیرش نتایج انتخابات را داشته باشند.

  1. شهروندعادی گفت:

    حاج آقای عزیز! تعداد زیادی ازکاندیداهای شورای شهرفومن که شامل متمولین وبسازبفروشهاوتالاردارودلال و…می شوند، نه تنهاانگیزه خدایی ندارندبلکه باانگیزه شیطانی وارد کارزار انتخابات نابرابرشورای شهرکه تجلی رقابت دارا وندار است،شده اندوباپند وخطبه وموعظه کنارنخواهندکشید،آنهافقط زبان زوروچوب قانون رامی فهمندنه چیزدیگررا،انشاالله امیدواریم دادستان محترم وسپاه ونیروی انتظامی ودستگاه امنیتی در روز انتخابات با برنامه ریزی دقیق وهماهنگی وباگشتهای نامحسوس جلوی خریدوفروش آرا وتخلفات این ازخدابی خبران ودزدان یقه سفیدرابگیرند. خداشاهداست که مردم ازفرمانداری وهیت کذایی اجرایی هیچ امیدی ندارند. شمارا به ارواح مطهرشهدا قسم نگذاریدملت بیش ازاین ازمسولین نظام دلسردشوند.

  2. شهروند فومن گفت:

    متاسفم برای مسئولین اجرایی ، سیاسی و امنیتی شهرستان . اکثر این آقایان انگیزه غیر خدایی داشته و. دارند و خواهند داشت ؟//////////////