کد خبر: 61728تاریخ انتشار : 2:26:39 - پنجشنبه 13 آوریل 2017

یادداشت/ حسین حسین زاده فومنی؛

به جوانان خوش فکر و متعهد اعتماد کنیم

حسین حسین زاده فومنی در یادداشتی با عنوان “به جوانان خوش فکر و متعهد اعتماد کنیم ” موضوع انتخابات را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسین حسین زاده فومنی در یادداشتی با عنوان”به جوانان خوش فکر و متعهد اعتماد کنیم ” موضوع انتخابات را مورد بررسی قرار داده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

کار ثبت نام شورای اسلامی شهر فومن مدتی است خاتمه یافته و در حال حاضر مرحله بعدی در شرف انجام است. اما آنچه مورد امعان نظر بوده حضور تعدادی از شرکت کنندگان بار اولی علی الخصوص جوانانی هستند که وارد عرصه انتخابات شورای اسلامی شهر گردیده اند و آمده اند خود رادر یک ازمون بزرگ شهری بیازمایند و در صورت موفقیت تا چه اندازه بتوانند بار مسئولیت سنگین مردم نهاد شورای صدرالذکر را با التفات به شرح وظایف مبسوط آن به سر منزل مقصود برسانند که البته بایستی منتظر ماند و در آینده عملکردها را دید و ارزیابی و قضاوت نمود.

متاسفانه ورود این عزیزان به مذاق تعدادی خوش ننشسته و در واقع مخالف حضور شان در این میدان هستند به بهانه هایی هم چون، بی تجربگی، عدم اگاهی کافی به امور فنی و مهندسی و عمرانی و توسعه شهری، دارا نبودن هر گونه مسئولیت قبلی، و……… اگر چه ظاهرطرح بیان این گونه مسایل به نظر می رسد خوب بوده ولیکن به باطن و کنه این موضوع بنگریم سخن درستی نیست. چرا که تجربه ۳۹ساله انقلاب شکومند اسلامی نشان داده و ثابت نموده هر گاه جوانان با ملاک ها ی دینی و معیار های ارزشی وارد عرصه ای شوند شور و نشاط، طراوت و حلاوت، شادابی و پشتکاری، فعالیت و تلاش خستگی ناپذیر و احساس مسئولیت و ده ها موارد دیگر که کاملا از آنان مشاهده شده، خلاق و ساعی و بسیار تحول افرین نیز بوده اند و در این راستا دیدگان زیادی را از داخل و خارج خیره و متحیر نموده اند. این امر از خصوصیات ممتاز جوانان گران مایه ما می باشد.

بدون تعارف باید اذعان داشت جوانان سرمایه های اصلی،مسئولان و مدیران،تصمیم گیران و تصمیم سازان آینده میهن مقدس مان می باشند و بایستی به جوانانی که حائز ذکاوت و جسارت، طهارت و مهارت، مومن و متعهد، خوش فکر و نوآور، کارا و توانا و قدرت مند جهت خدمت رسانی بوده به آنان بهاء و میدان بدهیم و به جد و بی دلیل از هر گونه تخریب گری و تضعیف روحیه و حرف های سخیف و نا مربوط نسبت به آن عزیزان اجتناب نمائیم و به جوانانی که دارای ویژگی های فوق الاشاره بوده باور و اعتماد کنیم. در خاتمه برای همه جوانان با غیرت و شایسته کشور و استان و شهر مان به ویژه آن راد مردانی که مایه مباهات و افتخار آفرینان میادین مدیریتی و کار و تلاش اقتصادی و صنعتی و …… گردیده اند آآرزوی بهروزی و تندرستی از درگاه لایزال ایزد منان مسئلت می نمایم .

  1. فومنی گفت:

    دوستان زیادی در عرصه انتخابات شورا ثبت نام نموده اند،اما همه استعدادهای شهر همین کاندیداهای محترم نیستند انشاالله شرایطی ایجاد شود از نخبگان شهر به نحو احسن استفاده شود تا برای آبادانی این شهر پا به عرصه خدمت بگذارند،ضمن اینکه جوان بودن شرط کافی نبوده و نیست زیرا این شهر یکبار به جوان بودن کاندید مجلس اعتماد نمودند و عواقب آن را اکنون در هئیت اجرایی و سایر مسائل شهر دیده اند، در واقع مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد.