کد خبر: 61605تاریخ انتشار : 20:53:40 - یکشنبه 9 آوریل 2017

عصر دیروز در فومن صورت پذیرفت؛

رونمایی از کتاب آسمانی پر از غزل+ تصاویر

همایش انجمن رودکی دهستان گشت با رونمایی کتاب (آسمانی پرازغزل) از سروده های شاعر فومنی پژمان صفری و باحضور شاعران بر جسته استان در اداره ارشاد شهرستان فومن عصر دیروز برگزارشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ همایش انجمن رودکی دهستان گشت با رونمایی کتاب (آسمانی پرازغزل) از سروده های شاعر فومنی پژمان صفری و باحضور شاعران بر جسته استان در اداره ارشاد شهرستان فومن عصر دیروز برگزارشد. آیین رونمایی این کتاب با استقبال و حضور باشکوه شاعران گیلانی در فومن انجام پذیرفت و این مراسم با شعر خوانی و سخنرانی شاعران همراه بود.

حجت الاسلام حمید پورعیسی مدیر کل اسبق ارشاد اسلامی استان گیلان در این همایش تصریح کرد: بهترین عمر زندگی من همنشینی با شاعرها بوده است و افتخار می کنم که امروز در شهر شیون فومن آیین رونمایی این شاعر جوان را همرایی می کنم.

وی نسبت به گردآوری شعر و چاپ کتاب گفت: این کار به شاعر و شعر منزلت می دهد و برای آیندگان به عنوان یک میراث جاودان باقی خواهد ماند و باید از شعرا و نویسندگان کتاب حمایت ویژه ای بشود تا در بستری مناسب به نشر آثار خود بپردازند.

پورعیسی با توجه به مشکلات مالی شاعران در خصوص چاپ آثارشان خاطرنشان کرد: اکنون این آمادگی وجود دارد تا از  شعرا حمایت کنیم که هر ماه یک رونمایی کتاب از شاعران جوان داشته باشیم.