کد خبر: 61597تاریخ انتشار : 1:20:58 - یکشنبه 9 آوریل 2017

با حمایت هلال احمر استان و خانه مطبوعات گیلان؛

عكاس و خبرنگار بحران گيلان به مناطق زلزله زده خراسان رضوي اعزام شد

 به گزارش بهجت نیوز؛ با حمایت هلال احمر استان و خانه مطبوعات گیلان عكاس و خبرنگار بحران گيلان به مناطق زلزله زده خراسان رضوي اعزام شد؛ بعد از وقوع زلزله ٦ ريشتري در خراسان رضوي در روستاي فريمان و سفيد سنگ و چند روستاي حومه كه خسارات جاني و مالي به دنبال داشت و اعزام […]

 به گزارش بهجت نیوز؛ با حمایت هلال احمر استان و خانه مطبوعات گیلان عكاس و خبرنگار بحران گيلان به مناطق زلزله زده خراسان رضوي اعزام شد؛ بعد از وقوع زلزله ٦ ريشتري در خراسان رضوي در روستاي فريمان و سفيد سنگ و چند روستاي حومه كه خسارات جاني و مالي به دنبال داشت و اعزام تيم هاي امدادي به اين مناطق، جمعيت هلال احمر گيلان با همكاري خانه مطبوعات، شاهين آبزن عكاس و خبرنگار بحران استان را به خراسان رضوي اعزام نمود.

ولي پور مدير عامل جمعيت هلال احمر گيلان در اين خصوص گفت: جمعيت هلال احمر علاوه بر امداد رساني و خدمات امدادي در بحران ها و حوادث در خصوص برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي نيز فعاليت هاي چشمگير داشته و براي حضور خبرنگاران در حوادث احتمالي و بحران ها با تشكيل تيم خبرنگاران بحران و آموزش دوره اي براي حضور اصحاب رسانه در اين حوادث برنامه هاي متعددي دارد.
مدير عامل جمعيت هلال احمر استان گيلان خاطرنشان كرد: بعد از وقوع زلزله در خراسان رضوي و روستاهاي اطراف تصميم گرفتيم يكي از خبرنگاران و عكاسان دوره ديده كه به عنوان خبرنگار بحران با اين جمعيت همكاري دارد را براي تهيه عكس و گزارش تصويري و رساندن پيام همدردي مردم استان گيلان به اين مناطق اعزام تا از امداد رساني و وضعيت زلزله زدگان و حضور نيروهاي امدادي عكس و گزارش تهيه نمايد. شايان ذكر است شاهين آبزن، عكاس و خبرنگار با تجربه استان گيلان و شهرستان رودبار كه بارها تجربه حضور در حوادثي نظير زلزله را به عنوان عكاس و خبرنگار دارد به عنوان خبرنگار بحران به خراسان رضوي و مناطق زلزله زده اعزام شد.
اين گزارش مي افزايد، شاهين آبزن عكاس و خبرنگار هفته نامه شكوفه هاي زيتون و مدير پايگاه تحليلي خبري ديار يونس و از عكاسان و فعالان حوزه رسانه و فرهنگ و هنر استان گيلان است كه تحت عنوان خبرنگار بحران به خراسان رضوي اعزام شده است. برای وی آرزوي صحت و سلامتي و موفقيت هاي روز افزون داريم.
گفتنی است به زودي گزارش هاي تصويري وخبری اين خبرنگار پرتلاش استان گیلان و خبرنگار بحران هلال احمر در روزنامه ها و پايگاه هاي خبري منتشر خواهد شد.

/زهرا خوشگفتار