کد خبر: 61581تاریخ انتشار : 17:20:06 - شنبه 8 آوریل 2017

بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان بیانیه داد

در پی گزارش پایگاه خبری بهجت نیوز از زندگی عظیم ظفری جانباز شیمیایی فومنی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان بیانیه داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ در پی گزارش پایگاه خبری بهجت نیوز از زندگی عظیم ظفری جانباز شیمیایی فومنی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان بیانیه داد. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

مدیرمحترم پایگاه خبری تحلیلی بهجت نیوز

سلام علیکم
ضمن عرض تشکر از توجه آن رسانه به موضوع ایثارگران که همه آحاد جامعه خود را مدیون این قشر شریف می دانند ، پیرو درج مطلبی با عنوان “جانبازی که به دلیل بی توجهی مسئولین در حال درد کشیدن است” در آن پایگاه خبری ، بدینوسیله توضیحات ذیل جهت انتشار تقدیم می گردد.
برابر با بررسی های صورت پذیرفته جانباز سرافراز عظیم ظفری از ایثارگران پانزده درصد تحت پوشش بنیاد شهرستانهای استان تهران بوده و علیرغم نداشتن پرونده ایثارگری در استان گیلان ، کلیه خدمات درمانی ایشان برابر ضوابط و مقررات از سوی بیمه طرف قرارداد صورت پذیرفته و بنیاد شهرستان فومن نسبت به در اختیار گذاشتن اقلام درمانی ضروری برای این عزیزایثارگر ، اقدامات لازم را انجام داده است.
همچنین در جهت رفع مشکل منزل مسکونی این جانباز سرافراز پیشنهاد اعطای تسهیلات ایثارگران برای احداث واحد مسکونی به ایشان ارائه و در صورت آمادگی اخذ وام بصورت ویژه برابر ضوابط به ایشان پرداخت خواهد شد و پرونده نام برده جهت برقراری حقوق از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در جریان می باشد.
بدیهی است ارائه هرگونه خدمات به این عزیزان ذره ای از آلام و دردهای مجروحیت و ایثارگری آنان را کم نخواهد کردو در این راستا با دستور ویژه مدیرکل محترم بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان نسبت به بررسی مجدد موارد درمانی اقدام عاجل صورت خواهد پذیرفت.
با تشکر
روابط عمومی بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان