کد خبر: 61505تاریخ انتشار : 0:59:50 - جمعه 7 آوریل 2017

در اعتراض به عدم تغییر ترکیب هیئت اجرائی صورت گرفت؛

استعفای عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در فومن

دراعتراض به عدم تغییر ترکیب هیئت اجرائی احمد باشلقی فومنی(حاج فرزاد) از معتمدین و عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در فومن روز گذشته از عضویت در هیئت فوق استعفاء داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ انتخاب اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شورا در چند هفته گذشته با نگرانی بسیاری از دلسوزان نظام و خانواده های شهدا و ایثارگران همراه بود و در این راستا واکنش های بسیار زیادی در تریبون های رسمی همچون نماز جمعه فومن و واکنش های غیر رسمی مختلفی در فضای مجازی را بر انگیخت.

به دنبال این اعتراضات مبنی بر حضور برخی از افراد که سابقه حضور در گروهک های ضد انقلاب و یا استعمال مواد مخدر و یا مشهور به موارد غیراخلاقی و حتی بازداشت هستند در ترکیب معتمدینی که سابقا محل حضور افراد جانباز و خانواده های شهدا و دلسوزان واقعی نظام بودند. از سوی نماینده و مسئولین شهرستان این طور مطرح گردید که این ترکیب به زودی تغییر می کنید و معتمدین واقعی جایگزین برخی از افراد خواهند شد اما به دلیل عدم تحقق این وعده، احمد باشلقی فومنی(حاج فرزاد) عضو هیئت نظارت بر  انتخابات شورا که سابقا معاون کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان بود و از ابتدای انقلاب تا کنون در انتخابات های مختلف سابقه چندین دوره عضویت در معتمدین و هیئت های نظارت را دارا بود در اعتراض به عدم تغییر ترکیب هیئت اجرائی روز گذشته استعفاء داد.

اما باید گفت سوال اصلی اینجاست که چرا فرماندار محترم فومن از مصوبه شورای تامین شهرستان مبنی بر استعلام از مراجع چهارگانه در انتخاب اعضای هیئت اجرائی تبعیت نمی کند و خدای ناکرده در صورت بروز مسئله مسئولیت این موارد با کیست؟چرا فرماندار محترم و یا نماینده شهرستان اعتراضات جدی دلسوزان نظام و انقلاب را نادیده می گیرند؟به هر حال این نگرانی آحاد نیروهای انقلابی و دلسوز نظام و خانواده های شهدا و ایثارگران بیش از هر چیز به ضرر بانیان و طراحان انتخاب معتمدین فعلی تمام خواهد شد.

/سید مهدی فاطمی نیا

 1. شهروند گفت:

  کار خوبی بود

 2. ﺣﻤﯿﺪ گفت:

  ﺳﻼ ﻡ
  ﯾﻪ ﻋﮑﺲ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻣﺬﺍﺷﺘﯿﻦ ﯾﺎ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﻋﮑﺲ ﺭﻭ ﺑﺮﺵ ﻣﯿﺪﺍﺩﯾﻦ ﺗﺎ ﺍﺭﻡ ﺣﻤﺎﺳﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ ،ﺣﻤﺎﺳﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﻧﯿﻮﻓﺘﻪ

 3. روشن گفت:

  اقدام انقلابی و منصفانه ای بود وقتی آقای فرماندار و نماینده مجلس ما اینقدر بک طرفه و برخی معلوم الحال ها را در هیبت اجرایی شهرستان جا میزنند و سپس اشک تمساح می ریزند.

 4. شهروندعادی گفت:

  ای کاش ازاول قبول نمی کردنددراین هییت مساله دارعضوشوند…بعدازبرخوردهای سلقیه ای وخطی آقایان متشکل ازعمروعاص وعبدالله بن ابی وابوموسی اشعری درانتخابات(بخوانید انتقامات)شورای شهروروستای فومن کارعاقلانه ای بودکه ایشان انجام دادند.بقیه اعضای مساله داروکینه جوی هیت اجرایی بدانندکه زمستان می گذردوسیاهی به روی زغال خواهدماند…البته خوانندگان عزیزسایت بدانند،باتوجه به اینکه اکثراعضای هیت اجرایی درقلیلنسرای صدراواقع درابتدای جاده ماسوله انتخاب شده اندانس والفت خاصی به((زغال)) نیز دارند!!

 5. شهروند فومن گفت:

  متاسفم برای دوستان اصلا در حال حاضر حضور در هیئت اجرایی و هیات نظارت انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا که از یک جناح خاص افراد انتخاب می شوند ارزشی دارد که این موضوع رسانی شود.؟؟؟ ه فکر مردم باشید از بازی های سیاسی بی معنی دست بردارید خدا شما را به راه راست هدایت کند