کد خبر: 61340تاریخ انتشار : 17:17:15 - پنجشنبه 30 مارس 2017

رییس مجمع عالی بسیج استان گیلان؛

وضعیت بد اقتصادی نمایانگر عملی نشدن وعده های دولت تدبیر است

نظر علیزاده رییس مجمع عالی بسیج استان گیلان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز با تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع) اظهار کرد: وضعیت بد اقتصادی و معیشت مردم نمایانگر عملی نشدن وعده های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش بهجت نیوز؛ نظر علیزاده رییس مجمع عالی بسیج استان گیلان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز با تبریک حلول ماه رجب و میلاد امام محمد باقر (ع) اظهار کرد:استقبال مردم از حضور رییس جمهوری در استان گیلان نشان دهنده میزان مقبولیت تیم دولت تدبیر و امید است.

وی با بیان اینکه مردم قدردان خدمتگذاران واقعی خود هستند افزود: وضعیت بد اقتصادی و معیشت مردم نمایانگر عملی نشدن وعده های دولت تدبیر و امید است.

رییس مجمع عالی بسیج استان گیلان با بیان اینکه امر و معروف و نهی از منکر وظیفه هر انسان معتقد است تصریح کرد:پسندیده نیست که دولتمردان جمهوری اسلامی در وقت فریضه واجب نماز آنهم در منظر عموم مردم در رسانه های ملی به کاری دیگری مشغول باشند.

علیزاده با گلایه از صداو سیما و استاندار گیلان جهت برگزاری مراسم افتتاح چند طرح همزمان با وقت نماز افزود: بسی جای تاسف است که صدا و سیمای جمهوری اسلامی حتی اذان را هم پخش نمی کند و عده ای هم در زمان نماز همچنان در مجلس می مانند و به اقامه نماز نمی پردازند.

وی با بیان اینکه مسئولین باید الگوی مردم باشند افزود: چگونه است وقت نصیحت و توصیه میشود همه توصیه به اقامه نماز می کنند اما خود به آن عمل نمی کنند.

رییس مجمع عالی بسیج استان گیلان با بیان اینکه اینگونه رفتار ها کنه و ماهیت آقایان در بی توجه به ارزشهای دینی را مشخص می کند، افزود: رییس دولتی که اینگونه به فریضه واجب بی توجه می کنند؛حالو روز زیر دست های آن هم به طور طبیعی مشخص است.

علیزاده ضمن یادآوری و تاکید به اقامه نماز اول وقت در فرهنگ دینی گفت: مگر جناب رییس جمهور به عنوان یک طلبه بارها برای مردم نگفته است که امام حسین(ع) در روز عاشورا و در میدان نبرد با باطل هم به اقامه نماز پرداخت،افزود: چطور میشود دریک عادی اینگونه به این فریضه واجب الهی بی توجهی می شود.

رییس مجمع عالی بسیج ادامه داد: به روحانی توصیه می کنم که دین و آخرت خود را به خاطر چیزی ها بی ارزش نفروشد و به کلام رجایی رییس جمهور شهیدمان را آویزه گوشش کند” به نماز نگویید کار دارم به کار بگویید نماز دار.