کد خبر: 61249تاریخ انتشار : 15:48:41 - سه شنبه 28 مارس 2017

هر دم از این باغ بری می رسد؛

دم خروس بیرون زد/حمایت ویژه عضو هیئت اجرائی انتخابات شوراهای فومن از یک کاندیدای سفارشی!

دم خروس افرادی که همواره دم از قانون مداری و عدم تبعیض بین کاندیداها می‌زدند و در فضای مجازی اصرار به ارائه برنامه از سوی نامزدهای شورای شهر دارند بیرون زد.

به گزارش بهجت نیوز؛ در روزهای گذشته انتخاب اعضای معتمدین هیئت اجرائی انتخابات شوراها در فومن با واکنش های مختلفی از سوی گروه های انقلابی و مردمی و حتی تذکر برخی از بزرگان شهر در تریبون های رسمی از جمله امام جمعه فومن که در نماز جمعه هفته گذشته گلایه بسیاری از همشهریان فومنی را از این مسئله مطرح کرد، مواجه شد.

شایان ذکر است به نظر بسیاری از دلسوزان انقلاب و خانواده های شهدا در پس انتخاب این معتمدین با این ترکیب یک طراحی خاص مد نظر می باشد که با ثبت نام برخی از افراد مسئله دار و مرتبط با فتنه سال ۸۸ که در چند دوره گذشته نتوانسته بودند تائید نهادهای مرتبط جهت حضور در انتخابات یا مناصب مدنظر که همواره با کارناوال های خاصی جهت فضاسازی های روانی همراه بوده اند، برنامه خاصی قرار دارد.

البته با وعده امام جمعه فومن مبنی بر صحبت با گروه های سیاسی تا سوءرفتار و عملکرد خاصی از این افراد در جریان برگزاری انتخابات سر نزند اندکی فضای سیاسی شهر را آرام ساخت اما انتشار تصویر پیام یکی از اعضای هیئت‌  اجرایی در فضای مجازی خطاب به یکی از فعالان رسانه مبنی بر حمایت ویژه از یک کاندیدای سفارشی اذهان دلسوزان نظام و انقلاب را به سمتی هدایت می کند که با این وصف معتمدین فوق که برآیند تفکر حاکم در شهر می باشند می خواهند جبران مافات عدم انتصاب کاندیدای سفارشی فوق در یکی از ادارات فرهنگی را داشته باشند.

لذا باید گفت می توان گفت دم خروس افرادی که همواره دم از قانون مداری و عدم تبعیض بین کاندیداها می‌زدند و در فضای مجازی اصرار به ارائه برنامه از سوی نامزدهای شورای شهر دارند بیرون زد و این روند علی رغم تذکر همه دلسوزان و ناصحان در یک سال گذشته قطعا دودش به چشم حامیان جریان حاکم این روزهای فومن و شفت می رود.

 /سید مهدی فاطمی نیا

 1. فومنی اصل گفت:

  واقعا برای فومن متاسفم که چنین اشخاصی خودشون رو در حدی میدونن که این سمت ها رو قبول کنن

 2. شهروندعادی گفت:

  برادرعزیز! برای بسیاری ازداوطلبان فعلی شورای شهراینگونه سمتها ((حد)) نمی خواهد، عوام فریبی وخریدآرای نیازمندان وآوردن مردم از روستاهای محروم تابعه فومن ،شفت وصومعه سراوالبته بخش سردارجنگل ،فرمول امتحان پس داده ای است که همیشه جواب داده. اگرباورندارید نگاهی دوباره به لیست داوطلبان شورای شهرفومن بیاندازیدوببینیداسامی چه تعدادازافرادمتمول اعم ازتالار دار ودلال وبسازوبفروش و تازه به دوران رسیده وحتی دارای مفاسداخلاقی واعتیاد وسوابق آنچنانی درآن خودنمایی می کند؟؟!! وبااین معتمدین منسوب آقایان وزدوبندهای احتمالی برخی افرادو مسوولین برگزارکننده انتخابات شورای شهر متاسفانه احتمال گزینش نهایی اینگونه افرادمسله داربسیاربوده واین افرادنیز بایقین از مساعدتهاولابی های موجودازماههاقبل دنبال یافتن مکان ستادانتخاباتی درمرکزاصلی شهروگرفتن فیگورجهت پوستروبنربوده وحتی مکان ستادرا مشخص وپیش اجاره کرده اند!!!؟؟ولی انشالله اگرهوشیاری شهروندان وهمشهریان دلسوزو خواهان پیشرفت فومن وشناخت اهداف پشت پرده وزدوبندهای این افراد وسابقه واشتهاربه خلاف وپولهای حرام و نامشروع آنها و البته بررسی ومشورت بامعتمدین واقعی وافرادمومن وخوشنام شهرباشد ،مردم فومن به راحتی نخاله هایی ازاینست راشناسایی ودست رد به سینه آنهاخواهندزدو داوطلبان خوشنام وصالح وآبرومندراکه تنهادارایی آنها پاکدستی ،خدمت صادقانه وبی منت وسلامت مالی و وجدان آسوده می باشدرابه نمایندگی ازخود درشورای شهربرخواهندگزید….دوستان عزیز!ازماست که برماست …چراعاقل کندکاری که بازآرد پشیمانی؟

 3. حامد گفت:

  از اول معلوم بود قراره چی بشه ….

 4. علی گفت:

  من طرفدار هیچ یک از کاندیداهای شهر نیستم. ولی این حرف را میخواهم به آندسته از افرادی که صدایشان بلند شده و می گویند که هیعت اجرایی فلان و امان هست آیا انتخابات ادوار گذشته را فراموش کرده ايد؟ یادتان رفته که با برخورد و نظر صلیغه ای خود خیلی از نیروهای ارزشی را رد صلاحیت کردند!؟ ان موقع کجا بودید که الان دایه مهربانتر از مادر شده ايد؟! یادتان رفته که در انتخابات چهارمین دوره شوراها چطور طرفداران نماینده وقت هیعت اجرایی و نظارت را زیر چتر خود گرفته بودند و بی جهت نیروهای ارزشی را قلع و قمع کردند؟! آن زمان کجا بودید؟!

 5. احمد فرهمند راد گفت:

  مردم هوشیارند!غیرت رابه پول نمی فروشند!

 6. فومنی خط امام و رهبری گفت:

  واقعا دم خروس بیرون زد …