کد خبر: 61105تاریخ انتشار : 20:22:15 - پنجشنبه 23 مارس 2017

سرپرست آموزش و پرورش فومن خبر داد؛

اسکان 394 خانوار در قالب دو هزار و 7 نفر در شهرستان فومن

شاهین کوچکی سرپرست آموزش و پرورش فومن صبح امروز از اسکان 394 خانوار در قالب دو هزار و 7 نفر در شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ شاهین کوچکی سرپرست آموزش و پرورش فومن از اسکان 394 خانوار در قالب دو هزار و 7 نفر در شهرستان خبر داد.

از آغاز پذیرش میهمانان نوروزی تا به امروز، 394 خانوار میهمان در قالب دو هزار و 7 نفر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان فومن اسکان یافتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فومن، صبح امروز شاهین کوچکی سرپرست آموزش و پرورش فومن در حاشیه بازدید از مدارس محل اسکان میهمانان نوروزی با تبریک سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال افزود: آمار خانوار میهمانان پذیرش شده در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد چشم گیری داشته است.

وی خاطرنشان کرد: از زمان آغاز به کار ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش فومن، دو هزار و 7 نفر در قالب 394 خانوار در مدارس شهرستان اسکان داده شده اند.
شاهین کوچکی سرپرست آموزش و پرورش فومن گفت: شب گذشته 85 خانوار در قالب 255 نفر در ستاد اسکان آموزش و پرورش فومن پذیرفته شدند.
وی افزود: اکثر میهمانان پذیرفته شده در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان فومن به ترتیب از استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، قزوین و مشهد هستند.

وی درپایان گفت: ستاد اسکان شهرستان فومن به منظور رفاه حال مسافران به ‌ویژه فرهنگیان، در ایام نوروز 16مدرسه شامل 110 کلاس و اردوگاه شهید مطهری و خانه معلم ماسوله را برای ارائه خدمات و اقامت مسافران نوروزی آماده کرده است.