کد خبر: 60921تاریخ انتشار : 16:06:13 - پنجشنبه 16 مارس 2017

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن؛

حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه یک مادر بی بدیل بود

حجت السلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن صبح امروز در سالن ارشاد اسلامی گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه یک مادر بی بدیل بود و تربیت فرزندان را مهم ترین وظیفه خود می دانست.

به گزارش بهجت نیوز؛ جشن بزرگ میلاد کوثر به مناسبت ولادت صدیقه طاهره بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور پرشور بانوان بسیجی صبح امروز در سالن ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار شد. این جشن با  اجرای مجری سازمان صدا و سیمای گیلان خانم خمامی و با سخنرانی حجت السلام و المسلمین حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن، مولودی خوانی برادر سینا پورمحسن و اجرای موسیقی زنده توسط گروهی از هنرمندان و اهدای جوایز و همچنین قرعه کشی برگزار شد.

حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن در این مراسم خاطرنشان کرد: دشمنان با شیوه های معتددی تلاش های فراوانی انجام می دهند تا به فرهنگ ما آسیب بزنند و همه ما نسبت به جامعه اسلامی وظیفه داریم نسلی را تربیت کنیم که بعد از ظهور امام زمان این نسل بتوانند سرباز خوبی برای امام زمان باشند.

وی با توجه با جایگاه زن در جامعه تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه یک مادر بی بدیل بود و تربیت فرزندان را مهم ترین وظیفه خود می دانست. بنابراین در جامعه امروزی هم وظیفه اصلی تربیت فرزندان بر عهده مادر خانواده می باشد و هیچ وظیفه ای بالاتر این وظیفه برای زن تعریف نشده است.

وی در ادامه افزود: در فضای مجازی امروز شرایط جدیدی رقم خورده است که اگر فرهنگ سازی صورت نگیرد و درست از آن استفاده نشود، بعضی مواقع شرایط خطرناکی را برای جامعه ایجاد می کند. تکنولوژی بسیار خوب است ولی طریقه استفاده از آن خیلی مهم است. لازم به ذکر است به عنوان مثال بحث طلاق و اختلافات بین خانواده ها که امروزه در جامعه به وفور دیده می شود، یکی از بارزترین اثرات منفی استفاده نادرست از همین تکنولوژی می باشد.

وی در پایان اظهار کرد: استفاده از فضای مجازی برای کودکان بسیار خطرناک است زیرا اطلاعاتی در این فضا وجود دارد که متناسب با سن کودکان نیست و می تواند در نحوه شکل گیری شخصیت آن ها تاثیر مخربی بجا بگذارد.

تصاویر این مراسم به شرح ذیل می باشد:

/زهرا خوشگفتار