کد خبر: 60904تاریخ انتشار : 22:56:51 - چهار شنبه 15 مارس 2017

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن خبر داد؛

توزیع اقلام ورزشی در بین روستائیان و محلات

مسعود پورگل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: با تلاش نماینده شهرستان فومن حجت الاسلام والمسلمین افتخاری و همراهی اداره ورزش و جوانان حدود ۱۴میلیون تومان اقلام ورزشی از جمله توپ های والیبال، فوتبال، فوتسال و همچنین تور و لباس ورزشی، تهیه شد و در بین روستاها و محلات شهرستان فومن توزیع گردید.

به گزارش بهجت نیوز؛ مسعود پورگل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز خبر داد: با تلاش نماینده شهرستان فومن حجت الاسلام والمسلمین افتخاری و همراهی اداره ورزش و جوانان حدود ۱۴میلیون تومان اقلام ورزشی از جمله توپ های والیبال، فوتبال، فوتسال و همچنین تور و لباس ورزشی، تهیه شد و در بین روستاها و محلات شهرستان فومن توزیع گردید.

پورگل تصریح کرد: این اولین مرحله از توزیع اقلام ورزشی در بین روستائیان و محلات به طور همگانی در شهرستان فومن می باشد.

وی افزود: در خصوص دومین مرحله توزیع  اقلام با توجه به تاثیر مثبت این کار برای اولین بار در طول سال آینده با قدرت و برنامه ریزی منسجم تری اقدام خواهیم کرد.

وی هدف از این عمل را این چنین اظهار کرد: بابت این اقلام هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود و کاملا رایگان می باشد و هدف از این کار، اهمیت به ورزش روستایی و محرومیت زدایی از چهره ورزش‌ روستاییان می باشد.

/زهرا خوشگفتار

  1. شهروندعادی گفت:

    برادرمسوول! دراین کشورهزاران هزارمیلیون تومن بابت همایش ونمایش وخیمه شب بازی وجنگولک بازی هزینه میشه که منطق واثرومخاطبش معلوم نیست .ای کاش این پولهای بی زبان راخرج ورزش وتفریحات سالم جوانان می کردن که ازبیکاری وبی برنامگی روبه قلیانسراواعتیادنمی آوردن…آخه 14 میلیون که دردی ازفومن دوا نمی کنه…ولی بازهم خداخیرتون بده