کد خبر: 60866تاریخ انتشار : 1:57:27 - چهار شنبه 15 مارس 2017

معاون فرمانداری فومن؛

انقلاب ما شرفش را از حضور مردم دارد+ تصاویر

معاون فرمانداری فومن عصر دیروز در همایشی با حضور دهیاران و شورا ها در سالن ارشاد اسلامی گفت:ما وظیفه حضور حداکثری در انتخابات را برعهده داریم. چون انقلاب ما، شرفش را از حضور مردم و خون شهدا دارد.

به گزارش بهجت نیوز، عصر دیروز همایشی با حضور دهیاران و شورا ها با سخن رانی مهندس عامر معاون فرمانداری فومن در سالن ارشاد برگزار شد.

معاون فرمانداری فومن هدف از برگزاری این همایش را این گونه اظهار کرد: اولین هدف از برگزاری این همایش  قدردانی از زحمات شورها و دهیاران روستاها می باشد و همچنین دلیل اجرایی نشدن برخی از پروژه ها و برنامه ها را کمبود منابع و امکانات عنوان کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: غیبت و عدم فعالیت تعدادی از شوراها و دهیاران منجر به نارضایتی شده است و افزود: مکانیزم صلاحیت این اعمال را مدنظر خواهیم گرفت.

مهندس عامر همچنین در رابطه باحضور حداکثری شوراها تصریح کرد: حضور حداکثری شوراها در انتخابات از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و ما وظیفه حضور حداکثری در انتخابات را برعهده داریم. چون انقلاب ما، شرفش را از حضور مردم و خون شهدا دارد بنابراین وظیفه ماست که حضور حداکثری داشته باشیم هر چند که وجود مشکلات را نمی توان نادیده گرفت. اما باید این را درنظر داشته باشیم که هدف اصلی دشمنان ایران بدبین کردن مردم نسبت به نظام اسلامی می باشد.

وی در پایان گفت: هرکسی که مردم را ناامید و به آرای مردم خیانت کند، فتنه گر است و هدف ما برگزاری انتخابات با رعایت چهارچوب قانون می باشد و تمامی عوامل اجرایی ملزوم به اجرای قوانین می باشند.

تصاویر این همایش به شرح ذیل می باشد:

/زهرا خوشگفتار