کد خبر: 60843تاریخ انتشار : 21:39:08 - سه شنبه 14 مارس 2017

به بهانه تولد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر؛

جشن بزرگ میلاد کوثر برگزار می گردد/ مادر بودن بازنشستگی ندارد

مادر بودن سخت ترین و پرمشقت ترین کار دنیا است که تا آخر عمر هم بازنشستگی ندارد. در همین راستا، ستاد جشن میلاد کوثر شهرستان فومن به مناسبت میلاد پر برکت و با عظمت خانم حضرت فاطمه زهرا(س)، روز مادر و نکوداشت مقام والای زن، مراسمی تحت عنوان جشن بزرگ میلاد کوثر برگزار می کند.

به گزارش بهجت نیوز؛ حضرت فاطمه زهرا(س) نمونه یک مادر مهربانی بود که هر سال با فرارسیدن تولد این بانوی بزرگوار به یاد خوبی ها و مهربانی های این بانوی عالمیان و مادر جهانیان، این روز را جشن می گیریم و دستان مادرمان را بوسه می زنیم.  وقتی چشم به جهان گشودم قلب کوچکم مهربانی لبخند و نگاهش را که پر از صداقت و بی ریایی بود احساس کرد. دیدم زمانی را که با لبخندم لبخند زیبائی بر چهره خسته اش می نشست و دنیایش سبز می شدو با گریه ام دلش می لرزید و طوفانی می گشت. از همان لحظه فهمیدم که تنها در کنار این نگاه پرمهر و محبت است که احساس آرامش و خوشبختی خواهم کرد.

مادربودن سخت ترین و پرمشقت ترین کار دنیا است که تا آخر عمر هم بازنشستگی ندارد. در همین راستا، ستاد جشن میلاد کوثر شهرستان فومن به مناسبت میلاد پر برکت و با عظمت خانم حضرت فاطمه زهرا(س)، روز مادر و نکوداشت مقام والای زن، مراسمی تحت عنوان جشن بزرگ میلاد کوثر با سخنرانی حجت الاسلام حاج آقا حسینی و مولودی خوانی حاج سینا پورمحسن و با هنرمندی خواننده صدا و سیما آقای غفار کشاورز روز پنج شنبه ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی برگزار می کند.