کد خبر: 60811تاریخ انتشار : 7:58:22 - دوشنبه 13 مارس 2017

روی کار آمدن برخی از دولت‌ها مانع صدور انقلاب شد‌

جانشین معاون عملیات قرارگاه ثارالله تهران گفت: روی کار آمدن برخی از دولت‌ها مانع صدور انقلاب شد وگرنه به جای سال ۹۰ باید سال ۷۵ شاهد شکل گیری انقلاب‌ها در کشورهای اسلامی می‌بودیم.

به گزارش بهجت نیوز، سردار سید علیرضا ربیعی هاشمی عصر امروز در یادواره سرداران و 400 شهید این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره)، شهدا و آیت الله العظمی بهجت (ره) اظهار داشت: بهترین عملیات‌های موفق 8 سال دفاع مقدس در ماه‌های بهمن، اسفند و فروردین اتفاق افتاد.

جانشین معاونت عملیات قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه با وجود تمام امکانات دشمن، مقاومت رزمندگان ما سبب پیروزی در دفاع مقدس شد، تصریح کرد: وعده الهی با این مقاومت رزمندگان تحقق یافت.

سردار ربیعی هاشمی افزود: مقاومتی که اکنون در بسیاری از کشورها از جمله شمال آفریقا، لبنان، تونس، مصر، یمن و بحرین مشاهده می‌شود الگوگیری از مقاومت رزمندگان ما در جنگ تحمیلی است.

وی با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) فرمودند “باید در جهان اسلام هسته‌های مقاومت ایجاد کنیم” خاطرنشان کرد: مقاومتی که در سوریه، لبنان و عراق مشاهده می‌کنیم نشأت گرفته از سخن امام خمینی (ره) است.

جانشین معاونت عملیات قرارگاه ثارالله تهران گفت: امام (ره) معتقد بودند که انقلاب اسلامی هیچگاه از سوی کشورهای دیگر نمی‌تواند مورد آسیب قرار گیرد مگر اینکه ضربه از طرف برخی از نخبگان داخلی باشد و این جمله امام در دو فتنه سال 77 و 88 بر همگان ثابت شد.

سردار ربیعی هاشمی با بیان اینکه روی کار آمدن برخی از دولت‌ها مانع صدور انقلاب در سال 75 شد، ابراز داشت: در غیر این صورت به‌جای سال 90 باید سال 75 شاهد شکل گیری انقلاب‌ها در کشورهای اسلامی بودیم.

جانشین معاونت عملیات قرارگاه ثارالله تهران گفت: با توجه به اینکه سفارتخانه‌ها محلی محرمانه برای کشور متبوع خود محسوب شده و مسئولان کشور هم حق ورود به سفارتخانه را ندارند اما در فتنه 88، 17 کشور همانند فرانسه، آلمان، انگلستان و عربستان درب خود را به روی فتنه‌گران گشودند.

وی با اشاره به اینکه هجمه‌های فرهنگی ‌علیه نظام بسیار است گفت: 180 شبکه تلویزیونی و ماهواره‌ای که 168 شبکه به زبان فارسی و مابقی انگلیسی و عربی است 24 ساعته بر علیه نظام جمهوری اسلامی تبلیغات سوء می‌کنند.

سردار ربیعی با اشاره به اهمیت انتخابات آتی افزود: این که چه کسی انتخاب شود که سبب عقب ماندگی ما نگردد بسیار حائز اهمیت است و به همین دلیل سفرای 3 کشور انگلیس، آلمان و فرانسه عوض شده و از نیروهای اطلاعاتی خود برای این پست‌ها استفاده کرده‌اند.

جانشین معاونت عملیات قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه دشمنان خارجی به‌دنبال توطئه برای انتخابات آتی و ایجاد فتنه‌ای دیگر هستند گفت: ما باید کسانی را انتخاب کنیم که از اصول اصلی انقلاب حفاظت کرده و پیرو رهنمودهای رهبری باشند.

جانشین معاونت عملیات قرارگاه ثارالله تهران اظهار داشت: استکبار جهانی 270 پایگاه در کشورهای اطراف ما دارند اما جرأت کوچکترین تهدید بر علیه نظام ما را ندارند./تسنیم